6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Hatay Mersin Otobüs Bileti

Hatay Mersin otobüs bileti, seferleri, en ucuz bilet fiyatları ClickBus.com.tr’de! En kaliteli Hatay Mersin otobüs firmaları ile ucuz bilet satın alın! Hatay otobüs bileti uygun fiyatlar ve firma karşılaştırma seçeneğiyle burada!

Saparca Ilıcası, Silifke'ye 27 km uzaklıkta, Silifke-Mut karayolundan 1 km içerde, Göksu Irmağı kıyısındadır. Ilıcanın granit kayalar arasından çıkan 37 C sıcaklığındaki suları romatizma, mide ve deri hastalıkları üzerinde olumlu etki yapmaktadır.

Taşucu, Silifke'nin güneyindeki Taşucu Limam'nda kurulu bucak merkezi yerleşme. Kentin 10 km uzunluğunda doğal kumsalı bulunmaktadır. Körfez, doğuda, İncekum burnuyla sonlanır.

Taşucu'nun tarihi MÖ. 7. yy'a uzanır. O dönemde Yunanlılaı1 ın burada Holmi kolonisi kurdukları bilinmektedir. Koloni halkı, MÖ. 6. yy’ın sonlarında Seleukeia'ya (Silifke) yerleştirildi. Holmi kentinin kalıntıları Ağalimanı'nın hemem kıyısındadır. Kentteki Roma kalıntılarından çıkarılan 2,5 m boyundaki İmparator Augustus'a ait olduğu sanılan heykeller Adana Müzesi'nde sergilenmektedir.

HATAY - MERSİN otobüs biletleri, ortalama 40 TL'ye satılmaktadır. Bu hatta ortalama 6 firma, günde 24 sefer yapmaktadır.

HATAY - MERSİN arası yaklaşık olarak 271 km olup ortalama yolculuk 2 saat 58 dakika sürmektedir.

Hatay - Mersin seyahatiniz için harita bilgileri, Hatay için 36.2 kuzey enlemi, 36.16667 doğu boylamı ve Mersin için 36.8 kuzey enlemi, 34.63333 doğu boylamı olarak belirlenmiştir.

Hatay - Mersin seferi için kalkış noktaları ise Hatay için Dörtyol, Erzin, İskenderun, Kırıkhan, Kumlu, Payas, Reyhanlı, Akbez ve Mersin için Anamur, Bozyazı, Erdemli, Silifke, Tarsus, Taşucu, Gülnar, Mut, Topaklı noktalarıdır.

HATAY - MERSİN haritası

En uygun fiyatlarla HATAY - MERSİN otobüs biletleri ClickBus.com.tr'de! Tek yapmanız gereken arama kutusunda nereden nereye kısmını doldurmak ve HATAY - MERSİN seferlerini aramak. Kredi kartı veya banka kartıyla HATAY - MERSİN seferiniz için biletinizi ClickBus.com.tr'den online satın alabilirsiniz.