6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bize Ulaşın

0850 885 10 58

Pazartesi-Cuma 09:00- 18.00

Huzur Turizm otobüs seferleri

Diğer Huzur Turizm seferleri için arama kutucuğunda nereden nereye gideceğinizi ve seyahat tarihinizi girip Bilet Ara tuşuna basmanız yeterlidir.

Huzur Turizm Otobüs Bileti, Seferleri, Telefon Numaraları ve Online Bilet Fiyatları Burada! Ucuz Huzur Turizm Otobüs Bileti Bir Tık Ötede!

Sivas merkezli olarak kurulan bir otobüs firmasıdır. Yirmi seneden daha uzun süredir Sivaslıların hizmetinde olan Huzur Turizm ayrıcalıklı yolculuk isteyen herkesin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çalışmaları ile dikkat çekiyor. Son dönemlerde yaptığı atılımları ile ön plana çıkan firmaya bilet almak için Türkiye’nin her yerinden 444 00 58 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda bilet almak için internet üzerinden de rahatlıkla yararlanmak mümkündür. 1994 senesinde kurulan firma o zamandan günümüze dek yaptığı yatırımlar ve attığı adımlar ile ön plana çıkan kaliteli bir adres olarak dikkatlerin üzerinde toplanmasını sağlamaktadır.

Bir otobüs firmasından aradığınız ne varsa Huzur Turizm aracılığıyla sağlamanız mümkündür. Örneğin kaliteli araçlarla hızlı bir şekilde yolculuk yapabilirsiniz. Huzur Turizm farkından yararlanarak tamamı son teknoloji ile donatılmış araçlarla yolculuk yapmak mümkün olmaktadır. Bu da firmanın yenilikçi imkanları elinin altında tutuğunun bir göstergesi olarak dikkat çeker.

Sitemiz üzerinden Huzur Turizm otobüs firmasının tüm seferlerine ve bu seferlerin online bilet fiyatlarına kolayca ulaşabilirsiniz. Unutmayın; Huzur Turizm otobüs biletleri alımlarınızda ek komisyon uygulanmamaktadır.

Firma Sivas ili merkezli olmak üzere Ankara, Afyon, Bolu, İstanbul, Bursa, Antalya, Adana ve Mersin gibi iller başta olmak üzere pek çok farklı noktaya doğrudan sefer düzenlemektedir. Bu sebepten rahatlıkla Huzur Turizm ayrıcalığından yararlanabilirsiniz. Firma sizden aldığı güç ile yoluna ve büyümesine devam eden önemli bir adres olarak ön plana çıkar. Kurulduğu 1994 senesinden günümüze kadar geçen süre içerisinde hem teknolojik olanakları hem de diğer imkanları zorlayan firma, bu konuda farklı noktaları ve ayrıcalıklı yolcu taşıma seçenekleri ile de ön plana çıkmayı ihmal etmemiştir.

Tamamı son model araçlarla dolu olan filosunda bulundurduğu rahat koltuklar ile yolculuk yapılmasını sağlaması da önemli bir konudur. Aynı şekilde ikram da firmanın dikkat çeken bir diğer önemli konu başlığıdır. Firmada her zaman için kaliteli ikram, kaliteli ağırlama düşüncesi hayata geçirilmiştir. Yolculuğunuzu oldukça rahat bir şekilde tamamlamanız için gereken her türlü ortam sağlandığı için gönül rahatlığıyla Huzur Turizm ayrıcalığından yararlanabilirsiniz. Farklı noktalara kaliteli ve hızlı bir şekilde ulaşmak istediğiniz zaman destek alacağınız elemanları ve kaliteli otobüsleri ile de sizleri Sivas’ın yollarına davet ediyor.

Huzur Turizm'in gittiği şehirler

Ucuz Huzur Turizm otobüs bileti alımlarınızda Clickbus.com.tr’yi seçerek 2 adımda kolayca Huzur Turizm bilet fiyatlarına ulaşabilir ve dilediğiniz saat ve tarihte Huzur Turizm ile seyahat etmenin farkını yaşayabilirsiniz!