6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bize Ulaşın

0850 885 10 58

Pazartesi-Cuma 09:00- 18.00

İnci Turizm otobüs seferleri

Diğer İnci Turizm seferleri için arama kutucuğunda nereden nereye gideceğinizi ve seyahat tarihinizi girip Bilet Ara tuşuna basmanız yeterlidir.

İnci Turizm Otobüs Bileti, Seferleri, Telefon Numaraları ve Online Bilet Fiyatları Burada! Ucuz İnci Turizm Otobüs Bileti Bir Tık Ötede!

Kuruluş tarihi 1998 senesi olan İnci Turizm o günden bu yana kaliteli hizmet parolası ile yoluna devam ediyor. Kurulduğu dönemlerde Kayseri’nin yerli otobüs firması ihtiyacının karşılanmasını sağladığı için hızlı bir büyüme yaşadığı görülüyor. İnci Turizm günümüzde hala kaliteli hizmet anlayışı ve ayrıcalıklı duruşu ile yoluna devam etmektedir.

1998 senesinde kurulan ve kurulduğunda sadece 20 adet otobüsü bulunan firma zaman içerisinde ciddi bir ivme yakalamıştır.  2015 senesi itibariyle 350’nin üzerinde satış şubesi ve 50’ye yakın otobüsü ile yoluna devam eder. İnci Turizm her zaman için farklı ve kaliteli yolculuğu amaç edinmiş bir firmadır. Bu konuda atılan adımlara göz attığımız zaman öncelikle teknolojiden yararlanıldığı da gözlerden kaçmaz. Kullanılan araçlar son teknoloji ve ayrıcalıklı özelliklerle donatılmıştır. Personel ise gerekli eğitimden geçirilerek daha iyi hizmet sunma konusunda düzenli olarak eğitilir.

Sitemiz üzerinden İnci Turizm otobüs firmasının tüm seferlerine ve bu seferlerin online bilet fiyatlarına kolayca ulaşabilirsiniz. Unutmayın; İnci Turizm otobüs biletleri alımlarınızda ek komisyon uygulanmamaktadır.

Araçlarında her zaman için daha kaliteli olanı bulundurmayı ilke edinen firma, bu konuda sağlam adımlar atmaya devam eder. İnci Turizm, kaliteli araçlarında siz değerli müşterilerini ağırlamaktan memnuniyet duyar. Daha rahat etmenizi sağlamak için araçlar özel donanımlarla hizmetinize sunulur. Nasıl mı?

Koltuk arkasında yer alan televizyon seçenekleri ile tamamen kişiselleştirilmiş yolculuklar yapmak mümkündür. Bu sayede özellikle gece vakti yapılan yolculukların daha eğlenceli ve daha farklı bir hale getirilmesi amaçlanmaktadır. Sizler de gönül rahatlığıyla İnci Turizm ayrıcalığından yararlanarak bu şekilde yolculuk yapmaya başlayabilirsiniz.

Aynı şekilde firmanın uzun yollar boyunca verdiği ikramların da ön plana çıktığından söz etmek gerekmektedir. Özellikle tamamı saygın markalardan oluşan kaliteli ikramları ile siz değerli misafirlerini yol boyunca ağırlamaktan mutluluk duyan İnci Turizm açık büfe ikram seçeneği ile yola çıkar. Rahat koltuklarında koltuk arkasında yer alan televizyon imkanlarından yararlanarak rahatlıkla yolculuk yapabilirsiniz. Firma Kayseri merkezli olmak üzere Bolu, Sakarya, Yalova, İstanbul, Ankara gibi illere doğrudan sefer düzenlemektedir. Uzun süredir yollarda olmanın verdiği tecrübe ile her geçen gün birikimlerine bir yenisini ekleyen İnci Turizm bu ayrıcalıklı birlikteliğe sizleri de davet etmektedir. Farklı yolculuk seçeneklerine ulaşmak için sizleri de davet ediyoruz.

İnci Turizm​'in gittiği şehirler

Ucuz İnci Turizm otobüs bileti alımlarınızda Clickbus.com.tr’yi seçerek 2 adımda kolayca İnci Turizm bilet fiyatlarına ulaşabilir ve dilediğiniz saat ve tarihte İnci Turizm ile seyahat etmenin farkını yaşayabilirsiniz!