6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bize Ulaşın

0850 885 10 58

Pazartesi-Cuma 09:00- 18.00

İpek Turizm Otobüs Bileti, Seferleri, Telefon Numaraları ve Online Bilet Fiyatları Burada! Ucuz İpek Turizm Otobüs Bileti Bir Tık Ötede!

Kayseri merkezli olan turizm firmasıdır. Firma son dönemlerde yeniden yapılandırılmaya gitmiştir. Genel olarak filosuna göz attığımız zaman firmanın büyük bir çoğunluğunun yeni Mercedes Travego marka otobüslerden oluştuğunu görebiliyoruz. Aynı zamanda tamamı koltuk arkası televizyon özelliğine sahip olması firmanın müşterilerin rahatını ne kadar önemsediğini de gözler önüne seriyor.

Şimdilik internet üzerinde firmanın seferlerini sadece Gaziantep ve Göksun ile sınırlandırdığını görüyoruz. Yakın bir gelecekte hangi illere yeni seferler eklenir bilinmez ama mevcut seferlerini gayet profesyonel bir şekilde yaptıklarını söyleyebiliriz. Özellikle firma Gaziantep ve Göksun dışında genel olarak pek çok bilet satış ofisi de barındırmaktadır. Yazımızın başında da değindiğimiz gibi yeniden yapılandırılmaya gittiği için filosunu güçlendirerek yakın bir tarihte tekrardan yeni seferlerin ortaya çıkacağını söylemekte yanlış olmayacaktır.

Sitemiz üzerinden İpek Turizm otobüs firmasının tüm seferlerine ve bu seferlerin online bilet fiyatlarına kolayca ulaşabilirsiniz. Unutmayın; İpek Turizm otobüs biletleri alımlarınızda ek komisyon uygulanmamaktadır.

İpek Turizm hakkında araştırma yaparken çok fazla bilgiye ulaşamadığımı söyleyebilirim. Özellikle internet üzerinde bulunan web sitesinde firma hakkında çok fazla bilgiye yer verilmemiştir.  Hal böyle olunca firma hakkında bilgi sahibi olmak için Kayserili bir arkadaşımla görüşmem gerekti. Bir süre önce firmanın yeniden yapılandırıldığını söyledi. Daha sonrasında ise firmanın daha çok Gaziantep ve Göksun üzerine seferler yaptığını bildiğini söyledi.

Özellikle araştırmaya devam ettiğim zaman son derece net bir şekilde gördüm ki firma hakkında internet üzerinde herhangi bir şikayete rastlamadım. Bu da firmanın eğitimli personellerinin yanı sıra işini iyi bir şekilde yapması ile de açıklanabilir. Aynı zamanda İpek Turizm tamamı koltuk arkası televizyon özelliğine sahip son model araçları ile müşterilerine kaliteli yolculuğun kapısını sonuna kadar açmaktadır. Bu özelliğinden yola çıkarak ayrıcalıklı bir şekilde sizi de yolculuk yapmak için İpek Turizm adresine davet ediyoruz.

İhtiyacınız olan her türlü ayrıcalığa sadece İpek Turizm ile ulaşabilirsiniz. Sadece nasıl bir güzergah tercih etmeniz gerektiğini belirlemeniz de yeterli olacaktır. Kayseri merkez olmak üzere Gaziantep ve Göksun üzerine internet üzerinden bilet alabileceğiniz gibi tüm Türkiye üzerinde yakın bir tarihte firmanın araçlarını daha sık görebiliriz. Hepsi son model olan birbirinden kaliteli araçları ile sizleri daha ayrıcalıklı yolculuğa davet etmektedir.

İpek Turizm​'in gittiği şehirler

Ucuz İpek Turizm otobüs bileti alımlarınızda Clickbus.com.tr’yi seçerek 2 adımda kolayca İpek Turizm bilet fiyatlarına ulaşabilir ve dilediğiniz saat ve tarihte İpek Turizm ile seyahat etmenin farkını yaşayabilirsiniz!