6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bize Ulaşın

0850 885 10 58

Pazartesi-Cuma 09:00- 18.00

İsmail Ayaz otobüs seferleri

İsmail Ayaz Turizm Otobüs Bileti, Seferleri, Telefon Numaraları ve Online Bilet Fiyatları Burada! Ucuz İsmail Ayaz Turizm Otobüs Bileti Bir Tık Ötede!

Ülkemizin yolcu taşımacılığı geçmişine göz attığımız zaman, İsmail Ayaz turizm ile de karşılaşırız. Özellikle yolcu taşımacılığının yeni yeni ön plana çıktığı günlerde kurulan İsmail Ayaz zamana meydan okuyarak hızlı bir gelişim göstermiştir.  Kurulduğu tarih 1960 senesidir. Fakat geçen onca sene içerisinde firmanın hızlı bir gelişim göstermesi ve zamana bağlı olarak kaliteden ödün vermeksizin hizmet sunması da onun ayrıcalıklı olarak ön plana çıktığı diğer bir konudur.

İlk zamanlar Eskişehir İstanbul üzerinde Ayaz Turizm Seyahat olarak yollarda yer almış olsa bile zaman içerisinde İsmail Ayaz ismini almıştır. Ülkemizde o dönem yolcu taşımacılığının daha çok burunlu Mercedes araçlarla zorlukla yapılmasına karşın İsmail Ayaz Turizm zamana asla yenilmemiş aksine teknolojik yenilikleri her zaman için ön planda tutmayı görev edinmiştir. Bu şekilde uzunca bir süre İstanbul – Eskişehir, Bursa – Eskişehir üzerinde çalışmasına karşın zamanın gelişmesi ve tarihler 1980’li yılları gösterdiği zaman İsmail Ayaz tüm Türkiye yollarında aktif olarak rol almış kaliteli firmalar arasında yer almıştır.

Sitemiz üzerinden İsmail Ayaz Turizm otobüs firmasının tüm seferlerine ve bu seferlerin online bilet fiyatlarına kolayca ulaşabilirsiniz. Unutmayın; İsmail Ayaz Turizm otobüs biletleri alımlarınızda ek komisyon uygulanmamaktadır.

Zaten firmanın vizyonuna ve misyonuna baktığımız zaman dar kalıpları, teknoloji ve eğitim yardımıyla yırtarak daha ayrıcalıklı bir hizmet vermeyi görev edindiğini görüyoruz. Bu şekilde ayrıcalıklı bir şekilde hizmet vermek ve farklı olana sahip olmak için sizler de son derece kolay bir şekilde İsmail Ayaz Turizm ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.

Bugün tamamı teknolojinin en son nimetlerinden yararlanılarak donatılmış araçları ile sadece konforlu bir yolculuk yapmak isteyenlerin ilk durağı olarak ön plana çıkmaktadır. Sadece İsmail Ayaz Seyahat ayrıcalığından bu şekilde yaralanmanız yeterli olacaktır. Seyahatte konfor ve güvenin yanı sıra iyi eğitilmiş elemanları ile kaliteli bir hizmetten yararlanmak istiyorsanız sadece İsmail Ayaz Turizm seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

Sizden aldığı güç ile ayrıcalıklı bir şekilde hizmet vermenin haklı gururunu yaşayan firma kısa bir süre içerisinde ön plana çıkan ayrıcalıklarını da sizlerle paylaşmaya hazırdır. Türkiye’nin her yerinden 444 26 26’nolu telefon aracılığıyla ulaşabileceğiniz gibi aynı zamanda ofisler ve internet üzerinden de bilet almanız mümkün olabilir. Bu sayede ayrıcalıklı yolculuğun adresine sizleri de davet ediyoruz. Uçakla seyahat etmek istiyorsanız Thy, Anadolujet, Sunexpress gibi firmaların bilet satışlarını yapan NeredenNereye.com sitemize de göz atabilirsiniz.

İsmail Ayaz Turizm'in gittiği şehirler

Ucuz İsmail Ayaz Turizm otobüs bileti alımlarınızda Clickbus.com.tr’yi seçerek 2 adımda kolayca İsmail Ayaz Turizm bilet fiyatlarına ulaşabilir ve dilediğiniz saat ve tarihte İsmail Ayaz Turizm ile seyahat etmenin farkını yaşayabilirsiniz!