6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Isparta Konya Otobüs Bileti

Isparta Konya otobüs bileti, seferleri, en ucuz bilet fiyatları Clickbus.com.tr’de! En kaliteli Isparta Konya otobüs firmaları ile ucuz bilet satın alın!

Kalender Baba Kümbeti: Musalla Caddesinde, Musalla Mezarlığı yakınındadır. Kalender Baba adına yapılmış olan bu kümbetin duvarı ve külahı tuğladan yapılmıştır. Sekiz köşeli olup bir piramit külâh ile örtülüdür. Yazıtı olmadığından yapıldığı yıl bilinmemektedir. Türbede sanduka da bulunmamaktadır.

Mehmet Bey Türbesi: Mevlâna Müzesinin güneydoğusundadır. Etrafı açık olan bu türbe, mermer 4 adet sütuna dayanan 4 kemerli bir kubbe ile örtülüdür. İçindeki üç sandukadan süslü mermerden olanı Mustafa Paşa oğlu Mehmet Bey (Öl. 1534)’e aittir. 

ISPARTA - KONYA otobüs biletleri, ortalama 47.61 TL'ye satılmaktadır. Bu hatta ortalama 16 firma, günde 28 sefer yapmaktadır.

ISPARTA - KONYA arası yaklaşık olarak 267 km olup ortalama yolculuk 3 saat 48 dakika sürmektedir.

Isparta - Konya seyahatiniz için harita bilgileri, Isparta için 37.76477 kuzey enlemi, 30.55656 doğu boylamı ve Konya için 37.86667 kuzey enlemi, 32.48333 doğu boylamı olarak belirlenmiştir.

Isparta - Konya seferi için kalkış noktaları ise Isparta için Eğirdir, Keçiborlu, Senirkent, Şarkikaraağaç, Uluborlu, Senirkent, Yalvaç ve Konya için Akşehir, Beyşehir, Cihanbeyli, Ereğli, Ilgın, Kadınhanı, Bozkır, Doğanhisar, Hüyük, Kulu, Seydişehir, Soğukkuyu, kulumakas, Konyakarapınar noktalarıdır.

ISPARTA - KONYA haritası

En uygun fiyatlarla ISPARTA - KONYA otobüs biletleri ClickBus.com.tr'de! Tek yapmanız gereken arama kutusunda nereden nereye kısmını doldurmak ve ISPARTA - KONYA seferlerini aramak. Kredi kartı veya banka kartıyla ISPARTA - KONYA seferiniz için biletinizi ClickBus.com.tr'den online satın alabilirsiniz.