6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bize Ulaşın

0850 885 10 58

Pazartesi-Cuma 09:00- 18.00

ISPARTA'ya giden otobüs seferleri

Diğer ISPARTA seferleri için arama kutucuğunda nereden nereye gideceğinizi ve seyahat tarihinizi girip Bilet Ara tuşuna basmanız yeterlidir.

Isparta otobüs bileti, seferleri ve otobüs firmaları, bilet fiyatları ClickBus.com.tr’de! Isparta’ya giden otobüs firmaları biletlerini karşılaştırarak online satın alın!

Akdeniz Bölgesi’nin kuzeyinde Göller Bölgesi’nde yer alan Isparta, nüfus bakımından Türkiye’nin 29. büyük şehridir ve her geçen yıl büyümeye devam etmektedir. El işi halıları ve gül suyu ile ünlenen Isparta’da seyahatiniz gül kokuları arasında geçecektir.

Otobüs firmalarını inceleyin!

Tarihçe

Tarih boyunca çok sayıda devletin egemenliği altına giren şehir birçok savaşa sahne olmuştur. Hititler, İyonlar, Lidyalılar, Persler, Roma, Bizans, Selçuklu ve Abbasiler bu devletlerden bazılarıdır. Osmanlı’nın güçlenmesi ile uzun yıllar Osmanlı tarafından yönetilen bölge Cumhuriyet’in kurulması ve bayındırlık yatırımları ile önemini arttırmıştır.

Isparta’da Görmeniz Gereken Yerler

Isparta seyahatinizde gül bahçelerinden gül toplayabilir ve hemen her yerde bulabileceğiniz gülden yapılma krem, lokum ve gül yağı gibi ürünleri sevdikleriniz için satın alabilirsiniz.

Ucuz Isparta otobüs bileti satın alırken sitemizi tercih ederek 2 adımda ve kolayca Isparta otobüs bileti fiyatları bilgisini görüntüleyebilirsiniz.

Antiocheia Antik Kenti ve Adada Antik Kenti bölgenin önemli ören yerlerinden olup, Yalvaç ilçesinde bulunan Men Tapınağı’nı da gezi planlarınıza dâhil etmenizi öneririz.

Isparta merkezde bulunan Aya Baniya (Aya Payana) Kilisesi ve Mimar Sinan’a yaptırılan Firdevs Paşa Camii mutlaka görülmelidir.

Göller bölgesinde bulunan şehrin size birçok alternatif sunmasının yanında Eğirdir Gölü, Gölcük Krater Gölü ve Kovada Gölü en önemli göllerdendir.

Isparta seyahatiniz kış aylarına denk gelirse Davraz Kayak Merkezi’nde güzel bir kış tatili yapabilirsiniz.

Isparta’ya Nasıl Gidilir?

Isparta’ya, İstanbul, Ankara ve İzmir’in yanı sıra komşu iller olan Antalya ve Konya’dan da düzenli otobüs seferleri ile ulaşabilirsiniz. Üstelik internetten otobüs bileti almak Clickbus.com.tr ile artık çok kolay!

Isparta Petrol Turizm ve Ulusoy Turizm’in aralarında bulunduğu birçok firmadan seyahat tarihlerinize uyan bir otobüs seferini seçebilir ve güvenilir ödeme ile otobüs biletinizi satın alabilirsiniz. www.neredennereye.com/ucak-bileti


ISPARTA'ya giden otobüs firmaları
Adıyaman Gülaras
Antalya Toros Turizm
Balıkesir Uludağ
Best Van Turizm
Doğu Karadeniz
Elazığ Murat Turizm
Esadaş
Fethiye Seyahat
Has Diyarbakır
Iğdırlı Turizm
Isparta Petrol
Kanberoğlu Turizm
Lider Anatolia Turizm
Lüks Karadeniz
Metro Turizm
Mis Amasya
Öz Diyarbakır
Şanlıurfa Astor
Star Batman
Ulusoy Turizm
Vangölü Turizm
Yeni Diyarbakır Seyahat
ISPARTA'ya bağlı otogarlar
Eğirdir Otogarı
Isparta Otogarı
Keçiborlu Otogarı
Senirkent Otogarı
Şarkikaraağaç Otogarı
Uluborlu Otogarı
Senirkent Otogarı
Yalvaç Otogarı