6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

İSTANBUL - Çarşamba otobüs biletleri, ortalama 101.86 TL'ye satılmaktadır. Bu hatta ortalama 9 firma, günde 35 sefer yapmaktadır.

İSTANBUL - Çarşamba arası yaklaşık olarak 780 km olup ortalama yolculuk 8 saat 24 dakika sürmektedir.

İstanbul - Çarşamba seyahatiniz için harita bilgileri, İstanbul için 41.00527 kuzey enlemi, 28.97696 doğu boylamı ve Çarşamba için 41.19896 kuzey enlemi, 36.33128 doğu boylamı olarak belirlenmiştir.

İstanbul - Çarşamba seferi için kalkış noktaları ise İstanbul için Alibeyköy, Ataşehir, Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Silivri, Sultanbeyli, Ümraniye, İstanbul Anadolu, Dudullu, Yalıköy, aksarayemniyet ve Çarşamba için Bafra, Havza, Samsun, Tekkeköy, Terme, Alaçam, Ladik, Salıpazarı, Vezirköprü, Yakakent, Kavak, Ortaklar, Atakum, Engiz, Taflan noktalarıdır.

İSTANBUL - Çarşamba haritası

En uygun fiyatlarla İSTANBUL - Çarşamba otobüs biletleri ClickBus.com.tr'de! Tek yapmanız gereken arama kutusunda nereden nereye kısmını doldurmak ve İSTANBUL - Çarşamba seferlerini aramak. Kredi kartı veya banka kartıyla İSTANBUL - Çarşamba seferiniz için biletinizi ClickBus.com.tr'den online satın alabilirsiniz.