6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

İSTANBUL (Anadolu) - Aliağa otobüs biletleri, ortalama 110 TL'ye satılmaktadır. Bu hatta ortalama 1 firma, günde 2 sefer yapmaktadır.

İSTANBUL (Anadolu) - Aliağa arası yaklaşık olarak 533 km olup ortalama yolculuk 6 saat 30 dakika sürmektedir.

İstanbul Anadolu - Aliağa seyahatiniz için harita bilgileri, İstanbul Anadolu için 40.99142 kuzey enlemi, 29.02391 doğu boylamı ve Aliağa için 38.79544 kuzey enlemi, 27.12872 doğu boylamı olarak belirlenmiştir.

İstanbul Anadolu - Aliağa seferi için kalkış noktaları ise İstanbul Anadolu için Alibeyköy, Ataşehir, Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece, İstanbul, Silivri, Sultanbeyli, Ümraniye, Dudullu, Yalıköy, aksarayemniyet ve Aliağa için Bergama, Çandarlı, Çeşme, Dikili, Gümüldür, İzmir, Menemen, Özdere, Seferihisar, Selçuk, Urla, Ürkmez, Salihleraltı noktalarıdır.

İSTANBUL (Anadolu) - Aliağa haritası

En uygun fiyatlarla İSTANBUL (Anadolu) - Aliağa otobüs biletleri ClickBus.com.tr'de! Tek yapmanız gereken arama kutusunda nereden nereye kısmını doldurmak ve İSTANBUL (Anadolu) - Aliağa seferlerini aramak. Kredi kartı veya banka kartıyla İSTANBUL (Anadolu) - Aliağa seferiniz için biletinizi ClickBus.com.tr'den online satın alabilirsiniz.