6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

İSTANBUL (Anadolu) - Çarşamba otobüs biletleri, ortalama 114.84 TL'ye satılmaktadır. Bu hatta ortalama 8 firma, günde 31 sefer yapmaktadır.

İSTANBUL (Anadolu) - Çarşamba arası yaklaşık olarak 768 km olup ortalama yolculuk 8 saat 6 dakika sürmektedir.

İstanbul Anadolu - Çarşamba seyahatiniz için harita bilgileri, İstanbul Anadolu için 40.99142 kuzey enlemi, 29.02391 doğu boylamı ve Çarşamba için 41.19896 kuzey enlemi, 36.33128 doğu boylamı olarak belirlenmiştir.

İstanbul Anadolu - Çarşamba seferi için kalkış noktaları ise İstanbul Anadolu için Alibeyköy, Ataşehir, Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece, İstanbul, Silivri, Sultanbeyli, Ümraniye, Dudullu, Yalıköy, aksarayemniyet ve Çarşamba için Bafra, Havza, Samsun, Tekkeköy, Terme, Alaçam, Ladik, Salıpazarı, Vezirköprü, Yakakent, Kavak, Ortaklar, Atakum, Engiz, Taflan noktalarıdır.

İSTANBUL (Anadolu) - Çarşamba haritası

En uygun fiyatlarla İSTANBUL (Anadolu) - Çarşamba otobüs biletleri ClickBus.com.tr'de! Tek yapmanız gereken arama kutusunda nereden nereye kısmını doldurmak ve İSTANBUL (Anadolu) - Çarşamba seferlerini aramak. Kredi kartı veya banka kartıyla İSTANBUL (Anadolu) - Çarşamba seferiniz için biletinizi ClickBus.com.tr'den online satın alabilirsiniz.