6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

İSTANBUL (Anadolu) - SAMSUN otobüs biletleri, ortalama 116.09 TL'ye satılmaktadır. Bu hatta ortalama 12 firma, günde 46 sefer yapmaktadır.

İSTANBUL (Anadolu) - SAMSUN arası yaklaşık olarak 728 km olup ortalama yolculuk 7 saat 39 dakika sürmektedir.

İstanbul Anadolu - Samsun seyahatiniz için harita bilgileri, İstanbul Anadolu için 40.99142 kuzey enlemi, 29.02391 doğu boylamı ve Samsun için 41.29278 kuzey enlemi, 36.33128 doğu boylamı olarak belirlenmiştir.

İstanbul Anadolu - Samsun seferi için kalkış noktaları ise İstanbul Anadolu için Alibeyköy, Ataşehir, Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece, İstanbul, Silivri, Sultanbeyli, Ümraniye, Dudullu, Yalıköy, aksarayemniyet ve Samsun için Bafra, Çarşamba, Havza, Tekkeköy, Terme, Alaçam, Ladik, Salıpazarı, Vezirköprü, Yakakent, Kavak, Ortaklar, Atakum, Engiz, Taflan noktalarıdır.

İSTANBUL (Anadolu) - SAMSUN haritası

En uygun fiyatlarla İSTANBUL (Anadolu) - SAMSUN otobüs biletleri ClickBus.com.tr'de! Tek yapmanız gereken arama kutusunda nereden nereye kısmını doldurmak ve İSTANBUL (Anadolu) - SAMSUN seferlerini aramak. Kredi kartı veya banka kartıyla İSTANBUL (Anadolu) - SAMSUN seferiniz için biletinizi ClickBus.com.tr'den online satın alabilirsiniz.