6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

İzmir Konya Otobüs Bileti

İzmir Konya otobüs bileti, seferleri, en ucuz bilet fiyatları Clickbus.com.tr’de! En kaliteli İzmir Konya otobüs firmaları ile ucuz bilet satın alın!

Dedo Bahçesi: Sakin ve güzel bir dinlenme yeridir. Havuzu vardır.

Alâeddin Tepesindeki Gazino: Güzel bir havuzu vardır. Düzenlenmesi iyidir.

Tarihi Yerler Ve Eserler: Eflâtun Pınar, Konya’nın 40 Km. batısındadır. Hititlerden kalma bir kutsal yer olup kayalara oyulmuş bir kabartma vardır.

İvriz: Konya’nın 163 Km. güney doğusundadır. M.Ö. VIII. yüzyıldan bir Hitit kabartması görülebilir.

Kubadabad Sarayı: Konya’nın 100 Km. güney batısındadır.

Binbir Kilise: Kenya’nın 100 Km. güney doğusunda Karaman belgesinde Karadağ civarındadır. Bizans devrinden kilise yıkılır, görülebilir.

İZMİR - KONYA otobüs biletleri, ortalama 71.25 TL'ye satılmaktadır. Bu hatta ortalama 29 firma, günde 48 sefer yapmaktadır.

İZMİR - KONYA arası yaklaşık olarak 561 km olup ortalama yolculuk 6 saat 41 dakika sürmektedir.

İzmir - Konya seyahatiniz için harita bilgileri, İzmir için 38.41885 kuzey enlemi, 27.12872 doğu boylamı ve Konya için 37.86667 kuzey enlemi, 32.48333 doğu boylamı olarak belirlenmiştir.

İzmir - Konya seferi için kalkış noktaları ise İzmir için Aliağa, Bergama, Çandarlı, Çeşme, Dikili, Gümüldür, Menemen, Özdere, Seferihisar, Selçuk, Urla, Ürkmez, Salihleraltı ve Konya için Akşehir, Beyşehir, Cihanbeyli, Ereğli, Ilgın, Kadınhanı, Bozkır, Doğanhisar, Hüyük, Kulu, Seydişehir, Soğukkuyu, kulumakas, Konyakarapınar noktalarıdır.

İZMİR - KONYA haritası

En uygun fiyatlarla İZMİR - KONYA otobüs biletleri ClickBus.com.tr'de! Tek yapmanız gereken arama kutusunda nereden nereye kısmını doldurmak ve İZMİR - KONYA seferlerini aramak. Kredi kartı veya banka kartıyla İZMİR - KONYA seferiniz için biletinizi ClickBus.com.tr'den online satın alabilirsiniz.