6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bize Ulaşın

0850 885 10 58

Pazartesi-Cuma 09:00- 18.00

İZMİT'e giden otobüs seferleri

Diğer İZMİT seferleri için arama kutucuğunda nereden nereye gideceğinizi ve seyahat tarihinizi girip Bilet Ara tuşuna basmanız yeterlidir.

İzmit otobüs bileti, seferleri ve otobüs firmaları, bilet fiyatları ClickBus.com.tr’de! İzmit’e giden otobüs firmaları biletlerini karşılaştırarak online satın alın!

Otobüs firmalarını inceleyin!

İzmit, gerek bulunduğu konum itibariyle, gerekse önemli bir durak olması sebebiyle önemli bir ulaşım noktası olarak karşımıza çıkar. Iğdır’dan Adana’ya, Nevşehir’den Zonguldak’a kadar pek çok şehirden otobüs firmalarının İzmit’e otobüs seferi bulunur. 

Batıda yer alması ve İstanbul'a yakınlığıyla da İzmit transit geçişlerde önemli rol oynayan şehirlerimizden biridir. Eski Adı Kocaeli olan kent bugün İzmit olarak anılmakta ve Kocaeli Üniversitesi'ni de bünyesinde bulundurmaktadır. 

İzmit Şehirlerarası Otobüs Terminali

Günümüzde aktif olarak hizmet veren otobüs terminal merkeze yakınlığı ile ön plana çıkmaktadır.  Aynı zamanda çok fazla firma yer aldığı içinde servis ile ulaşım da sağlanmaktadır. Metro turizm, Kamil Koç, Uludağ, İzmirliler, gibi otobüs firmaları ile doğrudan İzmit’e otobüs seferi ile ulaşmak mümkün olmaktadır.

Ucuz İzmit otobüs bileti satın alırken sitemizi tercih ederek 2 adımda ve kolayca İzmit otobüs bileti fiyatları bilgisini görüntüleyebilirsiniz.

Türkiye’nin neresinde bulunursanız bulunun doğrudan İzmit iline ulaşmak bu kadar basittir. İzmit otobüs bileti seçeneğinden yararlanarak son derece kısa bir süre içerisinde biletinizi alabilirsiniz. Yolcu seçeneklerinin ve otobüs bileti alternatiflerinin farklı olması da farklı seferlerin ön plana çıkmasını sağlamıştır. Örneğin İzmit’ten Ankara’ya gideceğinizi varsayalım. Diğer illerle kıyasladığımız zaman her an için kalkan otobüs seçeneği bulunabilir. Bu da ilin ne kadar büyük bir artıya sahip olduğunu gözler önüne sermektedir. Son derece kısa bir süre içerisinde İzmit merkezli olmak üzere otobüs bileti alarak doğrudan seferinize başlayabilirsiniz. Aynı şekilde internet üzerinden pek çok firmanın da bilet alımına olanak tanıyor olması da bu ilin bilet seçenekleri konusunda sağladığı artılar arasında oldukça önemli bir noktada yer alır. Sizler de son derece kolay bir şekilde İzmit merkezli olmak üzere otobüs bileti alabilirsiniz. Üstelik sadece birkaç saniye içerisinde…

İzmit online otobüs bileti satışında en çok rağbet edilen site olan ClickBus.com.tr’yi tercih ederek İzmit biletinizi ucuza almış olursunuz. www.neredennereye.com/ucak-bileti


İZMİT'e giden otobüs firmaları
Ak Turizm
Aksu Turizm
Antalya Toros Turizm
Cesur Bingöl Seyahat
Elazığ Murat Turizm
Esadaş
Fındıkkale Turizm
Güney Lüks Adana Seyahat
Huzur Turizm
İsmail Ayaz
Isparta Petrol
Jet Turizm
Kent Turizm
Kütahya Astur
Kütahyalılar
Lider Adana
Lider Anatolia Turizm
Mersin Seyahat
Mersin Vif Turizm
Metro Turizm
Nevşehirliler Seyahat
Öz Sivas Seyahat
Şanal Turizm
Şanlıurfa Astor
Seç Turizm
Ses Turizm
Ulusoy Turizm
Vangölü Turizm
İZMİT'e bağlı otogarlar
Darıca Otogarı
Gebze Otogarı
Gölcük Otogarı
İzmit Otogarı
Karamürsel Otogarı
Derince Otogarı
Kandıra Otogarı
Değirmendere Otogarı
Tütünçiftlik Otogarı