6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bize Ulaşın

0850 885 10 58

Pazartesi-Cuma 09:00- 18.00

Kamil Koç Turizm otobüs firmasının şube telefon numaraları bilgilerine aşağıdaki listeden ulaşabilir, bilet iptali, fiyat sorgulama ve kampanyalarla ilgili konularda detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Adana429 05 62Antalya513 59 01İzmit311 34 00
Ankara444 05 62Gaziantep328 98 90Hatay755 10 10
İstanbul - Anadolu391 84 50Kayseri327 15 35Şanlıurfa313 00 38
İstanbul - Avrupa 658 20 07Eskişehir217 38 48Rize223 80 65
İzmir617 12 77Trabzon331 19 26Konya 812 05 05

Kamil Koç

Türkiye’nin en çok dikkat çeken kara yolu taşımacılığı firmaları arasında yer almaktadır. Özellikle son dönemlerde yaptığı atılımları ile giderek artan bir sempatinin kaynağında yer almaktadır. Pek çok noktaya doğrudan ulaşım imkanı sunmasının yanı sıra müşterilerinin can ve mal güvenliğini ilk sırada tutması ile de gönüllerde taht kuran firmalar arasında yer almaktadır. Doğrudan kaliteli bir firma ile yolculuk yapmak isterseniz bu firmanın ayrıcalığı sizin için yeterli olacaktır. Fakat bu noktada daha detaylı bilgi sahibi olmak ve bilet almak için firmaya internet üzerinden de göz atmanız yeterlidir.

Günümüzde Türkiye’nin en büyük 500 firması arasında yer alan firmanın bu başarısı şaşırtmamaktadır. Çünkü sunduğu kaliteli hizmetin yanı sıra ayrıcalıklı büyüme rakamları elde ettiği de gözlerden kaçmamaktadır. Böylesine bir başarı ancak bu markanın müşterilerine sunduğu güven ile mümkün olmaktadır. Bugün internet üzerinden bilet alma, anlık indirim seçenekleri, kendine özel ürünleri ve ikram yenilikleri ve rahat hat gibi pek çok seçeneği ile ön plana çıktığı bilinmektedir.

Kamil Koç Otobüs Bileti

Firma 54 ilde 800’e yakın aracı ile hizmet verir. Bu iller hakkında daha detaylı bilgiye internet adresimiz aracılığıyla da kolaylıkla ulaşmanız mümkündür. Dilerseniz bu firmanın rahatlığı hakkında bazı bilgilere yer verelim. Öncelikle dilerseniz Rahat Hat nedir ondan bahsedelim. Rahat Hat, şirketin bütün müşterilerine sunduğu ve yolculuğu eğlenceli hale getiren bir ayrıcalıktır. Pek çok firma bu firmanın Rahat Hat seçeneğinin kopyasını yapmak istemiş olsa bile yine de taklitlerin aslını yaşattığı bilinen bir gerçektir. Rahat Hat seçeneğinde ikram sınırsızdır. Açık büfe ikram seçeneklerinden dilediğiniz zaman yararlanarak eğlenceli yolculuklar yapmanız mümkün olmaktadır. Aynı zamanda bir anlamda yolcuların koltuk arkasında yer alan televizyon seçeneklerine son derece kolay bir şekilde ulaşmaları ve bu televizyon aracılığıyla daha eğlenceli yolculuklar yapmaları da mümkün olmaktadır.

Firmanın seyahat seçeneklerinden sizler de yararlanarak ayrıcalıklı yolculuklar yapabilirsiniz. Firma pek çok noktaya sefer düzenler. Bunun dışında biraz önce de değindiğimiz gibi müşterilerinin gönlünde taht kurmuş olmasının başlıca nedeni zamanında kalkış ve zamanında varış mottosundan kaynaklanmaktadır. Bu sayede gideceğiniz yere (yol şartları ve elde olmayan aksilikleri dahil etmezsek) zamanında varmanız içten bile değildir. Hızlı bir şekilde büyümesine devam eden firmanın yakın bir gelecekte daha geniş kitleler üzerinde yayılacağı da bilinmektedir. Sizler de son derece kolay bir şekilde şirketin ayrıcalığından bu şekilde yararlanabilirsiniz.

Kamil Ko​ç Turizm'in gittiği şehirler

Firmanın tüm seferlerine ve bu seferlerin online bilet fiyatlarına kolayca ulaşabilirsiniz. Ulusoy Turizm de dahil olmak üzere 80'den fazla firmanın biletlerini ClickBus.com.tr'den alabilirsiniz.