6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bize Ulaşın

0850 885 10 58

Pazartesi-Cuma 09:00- 18.00

Karabük Otobüs Firmaları, Seferleri, Bilet Fiyatları, Telefon Numaraları ve En Ucuz Karabük Otobüs Bileti ClickBus.com.tr'de!

Karabük’e giden otobüs firmaları

Batı Karadeniz Bölgesi’nde konumlandırılmış olan Karabük, ülkemizin en büyük demir çelik fabrikalarının kurulduğu şehirdir. Ülkenin en önemli sanayi kuruluşlarına ev sahipliği yapan şehir, Türkiye’nin en zengin orman varlığına sahip ilidir. Şehirde ayrıca Karabük Üniversitesi de yer almaktadır. Üniversite öğrencilerinin sayısının artması ile şehirde gezilecek yerlerin sayısı ile birlikte ulaşım olanakları ve sefer sayıları da giderek artmaktadır.

Yukarıdaki bilet arama motoru ile Karabük otobüs firmaları karşılaştırılabilir ve bilet fiyatları listelenebilir. Böylece Karabük’e giden en ucuz otobüs firmaları listesi karşınıza çıkar.

Kültürel ve turistik açıdan da oldukça zengin bir şehir olan Karabük, özellikle tarihi Safranbolu evleri ile tüm dünyadan gelen turistlere ev sahipliği yapmaktadır. Antik kentleri ile adeta bir turizm cenneti olan Karabük, sanayide olduğu kadar turizmde de önemli bir yere sahiptir. Son yıllarda artan alışveriş alanları, yeme içme eğlence merkezleri, pazarları ile şehre yaz sezonunda kısa bir tatil programı düzenleyebilirsiniz. İstanbul’dan Karabük’e ulaşım için otobüsleri tercih edebilirsiniz. Ortalama 6-7 saat süren otobüs seferlerinin bilet fiyatları 50 TL civarındadır.

Karadeniz anayolundan E-5 Karayolu ve TEM otoyoluna bağlanan Karabük, otobüs seferlerinin yanı sıra, demiryolu ile de ulaşabileceğiniz bir şehirdir. Ankara-Zonguldak arası tren seferlerinde yolcu taşımacılığı yapılan şehre tren ile ulaşım mümkün. Tarihi güzellikleri ile önemli bir antik kent konumunda olan Karabük tur seçenekleri ile de hem vatandaşlarına hem de turistlere birçok seçenek sunuyor. Safran Çiçeği, Lokumu, Safranbolu ve meşhur Tarihi evleri ile bu şehri mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Karabük otobüs firmaları ve bu firmaların bilgileri Clickbus.com.tr’de! En ucuz online bilet fiyatları ile Karabük otobüs biletinizi sorgulayın ve dilediğiniz firmadan biletinizi satın alın! neredennereye.com/otobus-bileti/