6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bize Ulaşın

0850 885 10 58

Pazartesi-Cuma 09:00- 18.00

Karaca Ardahan Seyahat Şubeleri - Telefon Numaraları 

Karaca Ardahan Seyahat otobüs firmasının şube telefon numaralarına aşağıdaki listeden ulaşabilir, bilet iptali, fiyat sorgulama ve kampanyalarla ilgili konularda detaylı bilgi alabilirsiniz. 

İstanbul - Anadolu0216 532 38 72İstanbul - Avrupa0212 658 08 81İzmit0262 311 63 22
Sakarya0264 275 18 66Ardahan0478 211 32 00  

Ardahan merkezli olarak kurulan otobüs firması… Ayrıcalıklı hizmet seçeneğini son derece kolay bir şekilde müşterilerine sunmayı amaçlayan firma bu konu siz değerli müşterilerinden aldığı güç ile yoluna devam etmektedir. Bu bakımdan ayrıcalıklı yolculuk için bir noktada yardım istiyorsanız Karaca Ardahan Seyahat ile yola çıkabilirsiniz. Henüz çok yeni bir firma olmasının yanı sıra araçlarında kullandığı teknoloji ve ayrıcalıklı seçenekler ile son derece kısa bir süre içerisinde önemli yol kat ettiğini söylemek yanlış olmayacaktır. Sizler de Karaca Ardahan Turizm ile yola çıkabilirsiniz.

Özellikle Ardahan üzerinden İstanbul’a, İstanbul’dan da Ardahan’a karşılıklı sefer düzenleyen firma henüz son derece yenidir. Kuruluş tarihi 2012 olmasına karşın ayrıcalıklı yolculuk söz konusu olduğu zaman rahatlıkla Karaca Ardahan Seyahat farkından söz edebiliriz. Bu konuda ortaya çıkan en büyük artı şudur ki Karaca Ardahan Seyahat gibi yeni firmaların tercih ettiği araçlar her zaman müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayacak özellikte olmaktadır. 2012 sonrası kurulmuş bir firma olması nedeniyle tamamı donanımlı olan araçları ile yollarda yer alır.

Henüz güzergah sayısının fazla olmaması gelecek dönemlerde arttırılmayacağı anlamına gelmez. Bu durum Karaca Ardahan Seyahat için de geçerli olmaktadır. Ayrıcalıklı yolculuğu kolay bir şekilde yapmak istiyorsanız sadece Karaca Ardahan Seyahat ayrıcalığından yararlanabilirsiniz. Sizden aldığı güç ile yoluna devam eden firma son derece kısa bir süre içerisinde farklı seçenekleri de bir arada bulundurmaktadır.

Bu konuda internet üzerinden firma hakkında daha detaylı bilgi sahibi olacağınız gibi aynı zamanda online bilet seçeneğinden de yararlanabilirsiniz. Karaca Ardahan Seyahat ayrıcalıklı yolculuk yapmak isteyen herkesi adresine davet ediyor. Bu konuda firmanın attığı en mantıklı adım ise araç içerisinde oturma düzenini değiştirmeden mevcut araçları daha fazla genişletmesidir. Bu sayede oturma sorunu çeken ve uzun boylu olan misafirlerinin uzun mesafelerde daha rahat bir şekilde yolculuk yapmasını sağlamaktadır. Sizler de son derece rahat bir şekilde bu noktadan yararlanarak ayrıcalıklı bir yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz. Yolunuz Ardahan iline düşerse sizde bu yeni firmayı kullanabilirsiniz.

Karaca Ardahan Seyahat'in gittiği şehirler

Karaca Ardahan Seyahat sitesi üzerinden firmanın tüm seferlerine ve bu seferlerin online bilet fiyatlarına kolayca ulaşabilirsiniz.