6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bize Ulaşın

0850 885 10 58

Pazartesi-Cuma 09:00- 18.00

Karadeveci Turizm otobüs seferleri

Diğer Karadeveci Turizm seferleri için arama kutucuğunda nereden nereye gideceğinizi ve seyahat tarihinizi girip Bilet Ara tuşuna basmanız yeterlidir.

Karadeveci Turizm Otobüs Bileti, Seferleri, Telefon Numaraları ve Online Bilet Fiyatları Burada! Ucuz Karadeveci Turizm Otobüs Bileti Bir Tık Ötede!

Yolcu taşımacılığı söz konusu olduğu zaman ülkemizin en eski firmalarından bir tanesi olarak dikkat çeker. Kurulduğu dönemin ihtiyaçları söz konusu olduğu zaman Karadeveci Turizm her zaman bir adım önde olmayı başarmıştır. İlk olarak kurulduğu 1942 senesine göz attığımız zaman İzmir ile Bodrum arasında yolculuk yaptığı dikkatlerden kaçmaz. Aynı zamanda filosunda bulundurduğu kaliteli araç seçenekleri ile ayrıcalıklı bir şekilde yolculuk yapmayı da ilke haline getirmiştir. Pek çok farklı belgeye sahip olduğu için yolcu taşımacılığı ve araç kiralama seçeneklerinde öncü bir firma olmanın da ayrıcalıklarını bir arada bulundurur.

Firmanın revizyon sürecine göz attığımız zaman 20 senelik bir geçmiş ile karşılaşırız. Bu da kurumsallaşmak için yeterli bir süre olarak ön plana çıkar. Firmanın müşteri memnuniyetini her zaman için bir adım daha ileriye taşımayı amaçladığı da gözlerden kaçmaz. İlk olarak müşteri memnuniyeti sonrasında ise dinamik ve farklı yaklaşımları ile de ön plana çıkan farklı bir adres olarak dikkat çeker.

Sitemiz üzerinden Karadeveci Turizm otobüs firmasının tüm seferlerine ve bu seferlerin online bilet fiyatlarına kolayca ulaşabilirsiniz. Unutmayın; Karadeveci Turizm otobüs biletleri alımlarınızda ek komisyon uygulanmamaktadır.

Firma ayrıcalıklı yolcu taşımacılığını, araç kiralama ve yat gezileri gibi noktalarla da birleştirmektedir. Yani karada ve denizde ihtiyacınız olduğu her zaman Karadeveci Turizm tek başına yeterli olacak farklı ve kaliteli bir adres olarak ön plana çıkar. Türkiye’nin her yanından 0850 850 48 48 nolu telefon aracılığıyla Karadeveci Turizm’e ulaşabilirsiniz.

Firma her zaman için yenilikçi bir yapıda yer aldığı için internet üzerinden bilet almak gibi ayrıcalıklı konularda da hizmet vermektedir. Bu bile firmanın ne kadar farklı bir yapıda olduğunu kanıtlar nitelikte bir noktadır. Firma özellikle İzmir ili ile Bodrum arasında yolcu taşımacılığını hedef alan bir özelliğe sahiptir. Bu konuda farklı noktalara ulaşmaktansa tek bir noktada en iyi hizmeti sunmayı amaçladığı da gözlerden kaçmaz. Sizler de Karadeveci Turizm farkından yararlanarak bu hususlar hakkında daha derinlemesine bir bilgiye rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Daha farklı ve daha kaliteli seçeneklere sahip olmak istediğiniz zaman firma sadece bir tık uzağınızda yer almaktadır. Ne zaman İzmir ilinden Bodrum, Söke, Turgutreis ve Milas yoluna yolculuk yapmak isterseniz Karadeveci Turizm ayrıcalığından yararlanmanız yeterli olacaktır.

Ucuz Karadeveci Turizm otobüs bileti alımlarınızda Clickbus.com.tr’yi seçerek 2 adımda kolayca Karadeveci Turizm bilet fiyatlarına ulaşabilir ve dilediğiniz saat ve tarihte Karadeveci Turizm ile seyahat etmenin farkını yaşayabilirsiniz!