6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Karaman Konya Otobüs Bileti

Karaman Konya otobüs bileti, seferleri, en ucuz bilet fiyatları ClickBus.com.tr’de! En kaliteli Karaman Konya otobüs firmaları ile ucuz bilet satın alın!

Horozlu Han, Konya-Akşehir yolu üzerinde ve Merkez'in 6 km kuzeybatındadır. 1246- 1249 arasında, İzzettin Keykavus ll’un atabeyi Emir Camedar Esedüddin Ruz Aba tarafından yaptırıldı. Oldukça küçük, sade bir yapıdır. Avlusu tümüyle yıkıldı, kapalı bölümü de yıkık durumdayken 1956'da onarım gördü.

Haghia Eleni Kilisesi, Konya Merkez ilçeye bağlı Sille bucağındadır. İmparator Konstantinus döneminde 327'de yapılan dörtgen planlı kilisenin tonozlu girişinden üç sahınlı ana mekana geçilir. Orta şahın üzerinde kule biçiminde bir kubbe vardır. İçi İsa, Meryem ve havarilerin tasvirleriyle süslüdür. Onarımlarla özgün biçimini yitiren kilise, boş olarak korunmaktadır.

Ak Manastır, Konya-Sille arasındadır. 274'te Saint Horion adlı aziz adına yapılan kayaya oyulmuş odalarla onları çeviren yapıdan oluşmaktadır. Manastırı çeviren yapının yalnızca izleri günümüze ulaştı.

KARAMAN - KONYA otobüs biletleri, ortalama 28 TL'ye satılmaktadır. Bu hatta ortalama 1 firma, günde 4 sefer yapmaktadır.

KARAMAN - KONYA arası yaklaşık olarak 113 km olup ortalama yolculuk 1 saat 32 dakika sürmektedir.

Karaman - Konya seyahatiniz için harita bilgileri, Karaman için 37.17593 kuzey enlemi, 33.22875 doğu boylamı ve Konya için 37.86667 kuzey enlemi, 32.48333 doğu boylamı olarak belirlenmiştir.

KARAMAN - KONYA haritası

En uygun fiyatlarla KARAMAN - KONYA otobüs biletleri ClickBus.com.tr'de! Tek yapmanız gereken arama kutusunda nereden nereye kısmını doldurmak ve KARAMAN - KONYA seferlerini aramak. Kredi kartı veya banka kartıyla KARAMAN - KONYA seferiniz için biletinizi ClickBus.com.tr'den online satın alabilirsiniz.