6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bize Ulaşın

0850 885 10 58

Pazartesi-Cuma 09:00- 18.00

KARAMAN'a giden otobüs seferleri

Diğer KARAMAN seferleri için arama kutucuğunda nereden nereye gideceğinizi ve seyahat tarihinizi girip Bilet Ara tuşuna basmanız yeterlidir.

Karaman otobüs bileti, seferleri ve otobüs firmaları, bilet fiyatları ClickBus.com.tr’de! Karaman’a giden otobüs firmaları biletlerini karşılaştırarak online satın alın!

Karaman İç Anadolu Bölgesi’nde yer almaktadır. Tarihi ve coğrafi konumu sebebiyle önemli illerimizden biri olan Karaman’a seyahatinizde, hem tarihte bir yolculuk yapacak hem de bu kültür kentinde eğlenceli aktiviteler yapabileceksiniz.

Otobüs firmalarını inceleyin!

Tarihçe

Konya-Mersin-Antalya illeri arasında bulunan Karaman, coğrafi konumu sebebiyle tarih boyunca uygarlıkların hedefinde olmuştur. Karamanoğulları’nın başkentliğini de yapan Karaman Anadolu’da, Türkçe’nin resmi dil ilan edildiği yerdir. Karaman aynı zamanda Piri Reis’in doğduğu ildir.

Karaman’da Görmeniz Gereken Yerler

Karaman ziyaretinizde uğramanız gereken ilk yer Karaman Kalesi’dir. Karaman Kalesi Türkiye’nin en gösterişli kalelerinden biri sayılmaktadır.

Anadolu Selçuklular döneminde pek çok kalenin inşa edildiği Karaman’da, Ermenek Kalesi ve Mennan Kalesi de yine görmeniz gereken yerler arasındadır.

Farklı toplumların yaşadığı Karaman’da Hristiyan ve Müslümanların da ibadethaneleri bulunmaktadır. Tarihi Aktekke Camii ve Binbir Kilise, Karaman seyahatinizde uğrayabileceğiniz başlıca iki ibadethanedir.

Karaman’a Nasıl Gidilir?

İç Anadolu’nun önemli illerinde Karaman’a otobüs bileti almak için artık tek yapmanız gereken ClickBus.com.tr’ye girmek ve seferleri incelemek. Dilediğiniz tarih için onlarca otobüs firması arasından seçimizi yapın ve seyahatinizin keyfini çıkarın.  www.neredennereye.com/ucak-bileti


KARAMAN'a giden otobüs firmaları
Metro Turizm
KARAMAN'a bağlı otogarlar
Karaman Otogarı