6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bize Ulaşın

0850 885 10 58

Pazartesi-Cuma 09:00- 18.00

Karaman Otobüs Firmaları, Seferleri, Bilet Fiyatları, Telefon Numaraları ve En Ucuz Karaman Otobüs Bileti ClickBus.com.tr'de!

Karaman’a giden otobüs firmaları

İç Anadolu Bölgesi’de kültür, sanat ve ticaret açısından önemli bir yere sahip olan Karaman, aynı zamanda Piri Reis’in de doğduğu bölgedir. Aynı zamanda Mustafa Kemal Atatürk’ün bazı akrabaları da burada yaşamıştır. Doğal güzellikleri, tarihi ve doğası ile mutlaka görmeniz gereken yerlerden birisi olan Karaman’a iki farklı ulaşım seçeneği bulunmaktadır. Gelişen şehirlerden birisi olan Karaman’da henüz havaalanı bulunmadığı için direkt olarak uçuş seferleri yapılamamaktadır.

Karaman otobüs bileti alırken Clickbus.com.tr artık yanı başınızda! Biletinizi aratın ve en ucuz Karaman otobüs firmaları, fiyatlarına göre listelensin.

Konya-Adana tren hattı istikameti üzerinde yer alan şehrin, son dönemde aldığı göçler ile de nüfusu giderek artmaktadır. Karaman’da görülmesi gereken yerler arasında; Yunus Emre’nin mezarı, tahıl ambarları, incesi mağarası, Taşkale kasabası, Mevlana’nın Annesinin mezarı, Karaman Kalesi, Binbir Kilise, Derbe ve Madenşehir gibi noktalar yer alıyor. Ayrıca buraya geldiğinizde, cevizli bandırma, şebit pilavı, küncülü helva, su böreği, etli ekmek, arabaşı, calla, üzüm helvası yemeden ve halı almadan geri dönmeyin.

Keyifli bir Türkiye turu planlarken, güzergahlarınız arasına Karaman’ı da ekleyerek, doğal güzellikleri ve tarihi güzellikleri ile harika bir şehir gezmiş olacaksınız. Şehirde ayrıca yamaç paraşütü de yapılmaktadır. Doğa sporlarına ilginiz varsa, Karaman’da paraşüt yapmadan geri dönmeyin. İstanbul’dan yapacağınız Karaman otobüs seferi, ortalama 12 saat sürmektedir. Verilen mola sayısına göre bu saat 13 saati de bulabilir. İstanbul- Karaman otobüs bileti fiyatları ise 80-100 TL arasında değişiklik gösteriyor.

Karaman otobüs firmaları ve bu firmaların bilgileri Clickbus.com.tr’de! En ucuz online bilet fiyatları ile Karaman otobüs biletinizi sorgulayın ve dilediğiniz firmadan biletinizi satın alın! neredennereye.com/otobus-bileti/