6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bize Ulaşın

0850 885 10 58

Pazartesi-Cuma 09:00- 18.00

Kastamonu Özlem Seyahat Şubeleri - Telefon Numaraları 

Kastamonu Özlem Seyahat otobüs firmasının şube telefon numaralarına aşağıdaki listeden ulaşabilir, bilet iptali, fiyat sorgulama ve kampanyalarla ilgili konularda detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Ankara224 08 37Bursa444 05 44İstanbul - Anadolu391 15 10
İstanbul - Avrupa658 06 13Kastamonu215 47 47İzmit311 44 88

Kastamonu merkezli olarak kurulan bir otobüs firmasıdır. Kastamonu ilinden öncelikli olarak İstanbul’a günlük karşılıklı seferler düzenlemektedir. Daha sonrasında teknolojiden destek almaya başlayan firma önce sırasıyla Kastamonu – Bursa, Kastamonu – İzmir ve son olarak da Kastamonu – Antalya seferleri ile ön plana çıkmayı başarmıştır. Kurulduğu günden bu yana Kastamonu Özlem Seyahati yorumlamak gerekirse mantıklı ve ayrıcalıklı bir hizmet verdiklerini son derece net bir şekilde görmek mümkün olmaktadır. Bu sebepten sizler de özellikle Kastamonu merkezli bir yolculuk yapmak isterseniz bu firmadan rahatlıkla yararlanabilirsiniz.

Şirketin kuruluş tarihine baktığımız zaman 1992 senesi karşımıza çıkmaktadır. O dönemden günümüze kadar Kastamonu ilinin istekleri doğrultusunda hareket ediliyor olması da ayrıcalıklı yolcu taşımacılığı için son derece gerekli bir seçenek olarak karşımıza çıkar. Aynı zamanda firmanın mevcut olan araçlarının kaliteli olması ve ayrıcalıklı yolcu taşımacılığı konusunda üzerine düşeni yapması da dikkatlerden kaçmamaktadır.

Kış döneminde Kastamonu ilinde yolcu potansiyelinin azalmaya başlaması öncelikli olarak Kastamonu Özlem Seyahat’in de sefer sayısının azalmasına neden olmaktadır. Bu durum biraz da ilin mevcut ihtiyaçları ile doğru orantılı olarak karşımıza çıkan bir konu başlığıdır. Aynı zamanda firmanın teknoloji ile son derece yakından hareket ettiğinin bilinmesinde fayda bulunmaktadır. Özellikle kullanılan araçların büyük bir çoğunluğu son teknolojiden yararlanılarak ön plana çıkarılmaktadır.

Dikkat edildiği zaman firmanın müşterilerini ev rahatlığında hissetmelerini sağlamak için elinden geleni yaptığı da bilinir. Bu bakımdan sizler de ayrıcalıklı seçeneklere son derece kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi sahibi olmak ve Kastamonu merkezden dilediğiniz noktaya ulaşmak için bu seçeneklerden yardım almanız da yeterli olacaktır.

Aynı zamanda televizyonlu koltuklar yardımıyla kendinizi evinizde gibi hissedeceksiniz. Bu ayrıcalıklı yolculuk seçeneği sizi daha iyi ve daha kaliteli olana ulaştırmak için gerekli olan her türlü noktayı bir arada bulundurduğu için son derece rahat bir şekilde bu seçeneklerden yararlanabilirsiniz. Yolunuz Kastamonu’ya düşerse kesinlikle gözünüz kapalı bilet alacağınız firmalardan bir tanesi olarak karşınıza Kastamonu Özlem Turizm seçeneğinin çıktığını söylersek yanılmış olmayız. Bu sebepten sizi de ayrıcalıklı olanın adresine davet ediyoruz.

Kastamonu Özlem Seyahat​'in gittiği şehirler

Kastamonu Özlem Seyahat sitesi üzerinden firmanın tüm seferlerine ve bu seferlerin online bilet fiyatlarına kolayca ulaşabilirsiniz.