6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bize Ulaşın

0850 885 10 58

Pazartesi-Cuma 09:00- 18.00

Kent Turizm otobüs seferleri

Diğer Kent Turizm seferleri için arama kutucuğunda nereden nereye gideceğinizi ve seyahat tarihinizi girip Bilet Ara tuşuna basmanız yeterlidir.

Kent Turizm Otobüs Bileti, Seferleri, Telefon Numaraları ve Online Bilet Fiyatları Burada! Ucuz Kent Turizm Otobüs Bileti Bir Tık Ötede!

Firma Türkiye’nin en eski firmalarından bir tanesidir. Kayseri merkezli olarak ön plana çıkmasına karşın zamana bağlı olarak hızlı bir gelişim gösterdiğini söylemek yanlış olmayacaktır. Kent Turizm’in gelişimini incelediğimiz zaman ilk olarak 1955 senesinde kurulduğunu görüyoruz. O dönemlerde tüm ülkede ulaşım ciddi bir sıkıntı demekti. Yollar oldukça bakımsız araçlar döneminin bile gerisinde kalan araçlardan oluşuyordu. Genel olarak o dönemde kurulmuş ve günümüze kadar gelmeyi başarmış tüm firmaların kurumsal kimliğe sahip olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Aynı şey tabii ki Kent Turizm için de geçerli bir durumdur. Kent Turizm önce güven düşüncesi ile Türkiye’de yolcu taşımacılığında önder olan firmalardan bir tanesi olarak karşımıza çıkmıştır.

Firmanın genel yapısı dikkate alındığı zaman önce Anadolu Turizm’in bünyesi altında Türkiye’nin en büyük filosuna sahip olduğunu (o dönemin rakamlarına göre) görüyoruz. Bu çok ortaklıklı firmada on sene kadar devam eden Kent Turizm yaklaşık olarak 1980’li senelerin başında ayrılarak kendi yoluna devam etmeyi tercih etmiştir. Kent Turizm “önce güven” mantığı ile yollara çıkmaktadır.

Sitemiz üzerinden Kent Turizm otobüs firmasının tüm seferlerine ve bu seferlerin online bilet fiyatlarına kolayca ulaşabilirsiniz. Unutmayın; Kent Turizm otobüs biletleri alımlarınızda ek komisyon uygulanmamaktadır.

Firmanın filosuna göz attığımız zaman 70 adet tam donanımlı araç ile karşımıza çıktığını söyleyebiliriz. Bu araçların neredeyse tamamı oldukça farklı ve kaliteli araçlardan oluşmaktadır. Firma araçlarında teknolojiyi ön plana çıkarmayı benimsemiştir. Bu bir anlamda onun kalitesinin ne kadar ayrı olduğunu da gözler önüne seren bir konu başlığı olarak dikkat çeker. Aynı şekilde firmanın araçlarında bulunan kalite ve filosunun ayrıcalıklı olması da diğer özelliklerinin bir arada bulunması ile perçinleşmiş bir konu başlığı olarak ön plana çıkmaktadır.

Sizler de yolunuz Kayseri’ye düşerse kesinlikle Kent Turizm kalitesi ve ayrıcalığından yardım alabilirsiniz. Önce Güven anlayışı ile yollarda olan firma zamana bağlı olarak oldukça büyük bir gelişim göstermiştir. Örneğin firma ikram anlayışı ve tamamen teknolojiden destek aldığı her koltuğun arkasında bulunan televizyon seçenekleri ile zamanı son derece ayrıcalıklı bir şekilde yakalamayı başarmıştır. Sizler de bu seçeneklerden destek alarak Kent Turizm ve buna bağlı seçeneklere son derece kısa bir süre içerisinde ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için sizi de Kent Turizm ayrıcalığına davet ediyoruz.

Kent Turizm'in gittiği şehirler

Ucuz Kent Turizm otobüs bileti alımlarınızda Clickbus.com.tr’yi seçerek 2 adımda kolayca Kent Turizm bilet fiyatlarına ulaşabilir ve dilediğiniz saat ve tarihte Kent Turizm ile seyahat etmenin farkını yaşayabilirsiniz!