6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bize Ulaşın

0850 885 10 58

Pazartesi-Cuma 09:00- 18.00

Kilis Otobüs Firmaları, Seferleri, Bilet Fiyatları, Telefon Numaraları ve En Ucuz Kilis Otobüs Bileti ClickBus.com.tr'de!

Kilis’e giden otobüs firmaları

Güneydoğu ve Akdeniz arasındaki geçiş noktalarından biri olan Kilis, Suriye sınırına oldukça yakın bir şehrimizdir. Tarihi ve doğası ile gelişen bir şehir olan Kilis, yöresel yemekleri ile de ünlü bir şehirdir. 20 yıl önce Gaziantep’ten ayrılarak şehir olan bölgenin nüfusu da her geçen gün artmaktadır. Tarım ve hayvancılığın gelişmiş olduğu kentte, birçok kültürel ve tarihi öğe yer almaktadır. Camileri, yatırları, taş evleri ve tarihi eserleri ile Anadolu’nun tarihine ışık tutan şehirde yer alan Kilis Müzesi de şehre gelenlerin mutlaka görmesi gereken yerler arasındadır.

Yukarıdaki bilet arama motoru ile Kilis otobüs firmaları karşılaştırılabilir ve bilet fiyatları listelenebilir. Böylece Kilis’e giden en ucuz otobüs firmaları listesi karşınıza çıkar.

8 yıl önce kurulan Kilis’in 7 Aralık Üniversitesi ile genç nüfusunda artış görülmüştür. Burada 10.000 civarında üniversite öğrencisi eğitim görmektedir. Hal böyle olunca da şehre ulaşım olanakları da artmıştır. Merkez, Musabeyli, Polateli ve Elbeyli ilçeleri ile küçük bir şehir olan Kilis’e ulaşmak için otobüs seçeneğini değerlendirebilirsiniz. İstanbul’dan Kilis otobüs seferleri ortalama 14 saat sürmektedir. Bilet fiyatları ise 75 TL ile 110 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Ülkemizin en yeni şehirlerinden birisi olan kentte işsizlik sıkıntısı önemli bir sorundur. Yine de görülmesi gereken kentlerden biridir. İstanbul dışında Ankara, İzmir ve Antalya gibi büyük şehirlerden de Kilis’e otobüs ile ulaşım mümkün. Ankara’dan Kilis’e otobüs seferleri ortalama 12 saat sürmekte ve bilet fiyatları da 65-70 TL arasında değişmektedir. Antalya’dan Kilis’e gerçekleşen otobüs seferleri de ortalama 14 saat ve Kilis otobüs bileti fiyatları da 80 TL civarındadır. 

Kilis otobüs firmaları ve bu firmaların bilgileri Clickbus.com.tr’de! En ucuz online bilet fiyatları ile Kilis otobüs biletinizi sorgulayın ve dilediğiniz firmadan biletinizi satın alın! neredennereye.com/otobus-bileti/