6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bize Ulaşın

0850 885 10 58

Pazartesi-Cuma 09:00- 18.00

KIRIKKALE'ye giden otobüs seferleri

Diğer KIRIKKALE seferleri için arama kutucuğunda nereden nereye gideceğinizi ve seyahat tarihinizi girip Bilet Ara tuşuna basmanız yeterlidir.

Kırıkkale otobüs bileti, seferleri ve otobüs firmaları, bilet fiyatları ClickBus.com.tr’de! Kırıkkale’ye giden otobüs firmaları biletlerini karşılaştırarak online satın alın!

Kırıkkale İç Anadolu’nun ortasında yer alan bir Anadolu kentidir. Kurulmasından günümüze kadar geçen süre içerisinde başkente yakınlık ve bazı sanayi kollarına yapılan yatırımlar sayesinde ciddi anlamda bir büyüme kat ettiğini söylemek doğru olacaktır. Kırıkkale zaman içerisinde oldukça önemli yere gelmeyi başaran bir il haline gelmiştir. Başkent ile bağlantısının bulunması ve devlet demiryollarının bu il içerisinden geçmesi de bu durumun hızlanmasını sağlayan başlıca nedenler arasında yer alır.

1930’lu yılların başında sadece birkaç bin olan nüfusu zaman içerisinde o kadar artmıştır ki günümüzde iki yüz binlere uzanan nüfusa sahip olmayı başarmıştır. Aynı şekilde Kırıkkale otobüs bileti almak istediğiniz zamanvda internet üzerinde pek çok alternatif bulunmaktadır.

Otobüs firmalarını inceleyin!

Kırıkkale Otogarı

Kırıkkale otogarı üniversite ve diğer sanayi yatırımları ile gelişmeye devam eden il merkezinin ihtiyaçlarını büyük oranda karşılamayı amaçlamaktadır. Bu konuda komşu iller başta olmak üzere Aksaray, Kayseri, Nevşehir, Ankara, Antalya, Yalova, İstanbul gibi illere otobüs bulmak mümkün olmaktadır. Fakat il merkezinin yakın olması nedeniyle Kırıkkale öncelikli olarak Ankara ile bağlantı içerisindedir. Genellikle bu il merkez alınarak seferler düzenlenir.

Ucuz Kırıkkale otobüs bileti satın alırken sitemizi tercih ederek 2 adımda ve kolayca Kırıkkale otobüs bileti fiyatları bilgisini görüntüleyebilirsiniz.

İlin hızlı bir şekilde gelişmesine devam etmesi sonucunda otogarının da daha kapsamlı bir şekilde çalışmaya başladığı söylenebilir. Fakat zaman içerisinde ulaşım seçeneklerinin daha da çeşitleneceği düşünülmektedir. Bu durumun ön plana çıkması için farklı otobüs firmalarının da il içerisinde yer aldığı unutulmaması gereken konular arasında yer alır.

Cumhuriyetin ilk yıllarında kurulan MKEK ilin çehresini önemli bir oranda değiştirmiştir. O dönemlerde daha çok bir kasaba görüntüsünde bulunan Kırıkkale zaman içerisinde ciddi anlamda şekil değişikliğine uğrar. Ankara üzerinden geçen tren yolunun da bölgede yer alması farklılığının bir adım daha gelişmesini sağlamıştır.

Bu sayede ulaşım ve diğer seçenekler de farklılaşmaktadır. Fakat biçimsiz şehirleşme il merkezinin ciddi anlamda sorunu olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu şehirleşme ciddi anlamda sıkıntı oluşturduğu için ilerleyen zamanlarda daha güzel yatırımların da önünü kestiği söylenebilir.

Kırıkkale’ye Nasıl Gidilir?

Ankara’ya bağlı olan il merkezinden farklı illere ulaşmak istediğiniz zaman öncelikli olarak Ankara’ya gitmeniz gerektiği düşünülür. Bu durum genellikle doğru değildir fakat istenilen zamanlar içerisinde otobüs bulma gibi sıkıntılar olduğu için genellikle öğrenciler ve sivil halk öncelikli olarak Ankara’yı tercih eder. Aynı şekilde internet üzerinden rahatlıkla Kırıkkale iline otobüs bileti alarak dilediğiniz gibi yolculuk seçeneklerinden yararlanmanız da mümkün olmaktadır. Ulaşım ayrıcalıkları konusunda seçim sizin!

Kırıkkale online otobüs bileti satışında en çok rağbet edilen site olan Clickbus.com.tr’yi tercih ederek Kırıkkale biletinizi ucuza almış olursunuz. www.neredennereye.com/ucak-bileti


KIRIKKALE'ye giden otobüs firmaları
Adıyaman Gülaras
Cesur Bingöl Seyahat
Elazığ Murat Turizm
Elazığlılar Turizm
Es Turizm
Esadaş
Has Bingol
Huzur Turizm
Kent Turizm
Lider Anatolia Turizm
Lüks Erova Turizm
Mermerler Seyahat
Metro Turizm
Öz Sivas Seyahat
Özen Turizm
Özgül Bafra Turizm
Şanal Turizm
Ses Turizm
Trabzon Süzer Turizm
Ulusoy Turizm
Vangölü Turizm
KIRIKKALE'ye bağlı otogarlar
Keskin Otogarı
Kırıkkale Otogarı
KIRIKKALE'ye bağlı diğer otobüs seferleri