6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bize Ulaşın

0850 885 10 58

Pazartesi-Cuma 09:00- 18.00

Kırıkkale Otobüs Firmaları, Seferleri, Bilet Fiyatları, Telefon Numaraları ve En Ucuz Kırıkkale Otobüs Bileti ClickBus.com.tr'de!

Kırıkkale’ye giden otobüs firmaları

İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan bir ilimiz olan Kırıkkale, 1989 yılında verilen karar ile il olmuştur. Kızılırmak akarsuyunun yer aldığı şehir; Çankırı, Ankara, Yozgat, Çorum, Kırşehir ile komşudur. Şehrin İstanbul’a olan uzaklığı 528 km, Ankara’ya olan uzaklığı 75 km, İzmir’e 654 km, Adana’ya 475 km, Bursa’ya 457 km, Antalya’ya 615 km ve Konya’ya 301 km’dir. Kırıkkale; Delice, Çelebi, Sulakyurt, Yahşihan, Bahşili, Balışeyh, Karakeçili, Keskin ve merkezi ile birçok şehre göre büyük sayılabilecek bir şehirdir.

Kırıkkale otobüs bileti alırken Clickbus.com.tr artık yanı başınızda! Biletinizi aratın ve en ucuz Kırıkkale otobüs firmaları, fiyatlarına göre listelensin.

Tarihi ve doğası ile görmeniz gereken yerler arasında yer alan Kırıkkale’ye ulaşım, genellikle karayolu ile sağlanmaktadır. İstanbul’dan Kırıkkale’ye ulaşım için otobüs seferlerini tercih edecekseniz; ortalama 50-60 TL ödemeniz ve 8 saatlik bir yolculuk yapmanız gerekiyor. Sadece otobüs değil, Ankara-Kırıkkale istikametine giden trenleri de tercih edebilirsiniz. Eğer Ankara ve civar şehirlerden Kırıkkale’ye gitmek istiyorsanız, siz de ulaşımda demiryolunu tercih edebilirsiniz. Ayrıca şehre indikten sonra minibüs ve dolmuşları kullanarak da şehir içinde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Özel araç ile İstanbul’dan Kırıkkale’ye 5 saat araba kullanmanız gerekiyor. Ankara’dan 1.30 saat, İzmir’den ise 9 saat araba kullanarak şehre ulaşabilirsiniz. Şehirde kurulan üniversiteden sonra artan ulaşım olanakları ve arttırılan otobüs seferleri sayesinde Türkiye’nin birçok noktasından Kırıkkale’ye ulaşım olanakları da arttı. Müze ve eğlence noktaları, tarihi ve doğal güzellikleri ile Kırıkkale’ye tren ile ulaşarak, iki günlük kısa bir şehir turu yapabilirsiniz.

Kırıkkale otobüs firmaları ve bu firmaların bilgileri Clickbus.com.tr’de! En ucuz online bilet fiyatları ile Kırıkkale otobüs biletinizi sorgulayın ve dilediğiniz firmadan biletinizi satın alın! neredennereye.com/otobus-bileti/