6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bize Ulaşın

0850 885 10 58

Pazartesi-Cuma 09:00- 18.00

Köksallar Turizm otobüs seferleri

Diğer Köksallar Turizm seferleri için arama kutucuğunda nereden nereye gideceğinizi ve seyahat tarihinizi girip Bilet Ara tuşuna basmanız yeterlidir.

Köksallar Turizm Otobüs Bileti, Seferleri, Telefon Numaraları ve Online Bilet Fiyatları Burada! Ucuz Köksallar Turizm Otobüs Bileti Bir Tık Ötede!

Mersin merkezli bir otobüs firmasdır. Köksallar Turizm Mersin ilinin en eski otobüs firmaları arasında yer almaktadır. Kuruluş tarihi 1980 olan firma kaliteli hizmeti ilke edinerek ayrıcalıklı yolculuk seçeneklerini bir arada sunmayı amaçlamaktadır. Bunun için ilk adımın kaliteli eğitim olduğunun bilincinde olan firma şoför ve muavinler başta olmak üzere tüm personelini eğitimden geçirmektedir.

İnternet üzerinde yer alan yorumlara göz attığımız zaman Mersin ilinin en çok seyahat edilen firmaları arasında Köksallar firması yer almaktadır. Bu durum onun daha kaliteli olması ve ayrıcalıklı hizmet sunması açısından yeterli olacaktır. Sizler de Mersin iline yolunuz düşerse Köksallar Turizm ayrıcalığından son derece rahat bir şekilde yararlanabilirsiniz. Peki ama Köksallar Turizm seçeneğinin diğer firmalardan farkı nedir?

Öncelikle firma, araçlarında teknolojiden destek almaktadır. Tamamı koltuk arkası televizyon desteğine sahip araçlarla yolculuğunuz oldukça keyifli geçmektedir. Aynı zamanda ikram seçeneklerinin de farklı olması ve kaliteli markaların tercih edilmesi de sizi evinizde hissettirmek için yeterlidir.

Sitemiz üzerinden Köksallar Turizm otobüs firmasının tüm seferlerine ve bu seferlerin online bilet fiyatlarına kolayca ulaşabilirsiniz. Unutmayın; Köksallar Turizm otobüs biletleri alımlarınızda ek komisyon uygulanmamaktadır.

Firma sadece yolculuk esnasında değil, öncesinde servis hizmetlerinde de müşterilerin mutlu olması için gerekli olan her ortamın hazırlanmasını sağlamaktadır. Bu bakımdan Mersin iline yolunuz düşerse bu firmadan yardım alabilirsiniz. Aynı şekilde son dönemlerde kaliteli firmaların sunduğu hizmette olduğu gibi tek sırada üç koltuk (2+1) ile de otobüslerinde sizi rahat ettirmeyi amaçlamaktadır. Bu sayede sadece tekli koltukta yol alarak bireyselleştirilmiş bir seyahat konforunu kolaylıkla yaşamanız mümkün olmaktadır.

Daha detaylı bilgi sahibi olmak ve bilet almak için interneti tercih edebileceğiniz gibi aynı zamanda bilet satış ofislerini de ziyaret edebilirsiniz. Bu özelliği ile Köksallar Turizm sizin için ayrıcalıklı seçenekleri bir arada barındırmaktadır. Daha detaylı bilgi için internet adresini ziyaret etmeniz de yeterli olacaktır. Sadece bununla da sınırlı değil, aynı zamanda farklı seçeneklere ulaşmanızın mümkün olduğu noktalara da kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Detaylar için Köksallar’ın internet adresine bakmanız yeterli olacaktır.

Firma kendi puan sistemini oluşturduğu ve uygun fiyatlardan bilet almaya da olanak sağladığı alt yapısı ile de hizmet vermektedir. Bu sayede bilet alırken herhangi bir zorluk yaşamayacaksınız. Aynı zamanda puan kazanmanız da mümkün olmaktadır.

Köksallar Turizm'in gittiği şehirler

Ucuz Köksallar Turizm otobüs bileti alımlarınızda Clickbus.com.tr’yi seçerek 2 adımda kolayca Köksallar Turizm bilet fiyatlarına ulaşabilir ve dilediğiniz saat ve tarihte Köksallar Turizm ile seyahat etmenin farkını yaşayabilirsiniz!