6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Konya Ankara Otobüs Bileti

Konya Ankara otobüs bileti, seferleri, en ucuz bilet fiyatları ClickBus.com.tr’de! En kaliteli Konya Ankara otobüs firmaları ile ucuz bilet satın alın!

Kızılcahamam: Bolu ve Çankırı illeri sınırında bulunan ilçenin nüfusu 32.529’dur. Bunun 11.011’i kentte yaşamaktadır. Değişik zamanlarda Manegordos, Göksuksu, Soğuksu adlarıyla anılar Kızılcahamam, sırasıyla Hitit, Frig, Roma, Bizans, Selçuk ve Osmanlı egemenlikleri altında yaşamıştır.

Nallıhan: Köroğlu dağlarından inip Nallısu vadisince kurulmuş olan ilçenin nüfusu 35.494'dür. Bunun 10.373’ü kentte yaşamaktadır. Nallıhan’ı Baddat seferinden dönerken Nal Deresi’nin kenarına buyuk bir han yaptıran Osmanlı vezirlerinden Nasuh Paşa kurdurmuştur.

Elmadağ: Adını bitişiğindeki Elmadağ'dan alan ilçenin nüfusu 33.820’dır. Bunun 17.686'sı kentte yaşamaktadır. Yeni bir yerleşim yeri olan Elmadağ 1960'da ilçe haline gelmiştir. Eski adı Asıyozgat'tır.

KONYA - ANKARA otobüs biletleri, ortalama 30 TL'ye satılmaktadır. Bu hatta ortalama 1 firma, günde 21 sefer yapmaktadır.

KONYA - ANKARA arası yaklaşık olarak 261 km olup ortalama yolculuk 2 saat 59 dakika sürmektedir.

Konya - Ankara seyahatiniz için harita bilgileri, Konya için 37.86667 kuzey enlemi, 32.48333 doğu boylamı ve Ankara için 39.92077 kuzey enlemi, 32.85411 doğu boylamı olarak belirlenmiştir.

Konya - Ankara seferi için kalkış noktaları ise Konya için Akşehir, Beyşehir, Cihanbeyli, Ereğli, Ilgın, Kadınhanı, Bozkır, Doğanhisar, Hüyük, Kulu, Seydişehir, Soğukkuyu, kulumakas, Konyakarapınar ve Ankara için Beypazarı, Kızılcahamam, Nallıhan, Polatlı, Şereflikoçhisar, Sincan noktalarıdır.

KONYA - ANKARA haritası

En uygun fiyatlarla KONYA - ANKARA otobüs biletleri ClickBus.com.tr'de! Tek yapmanız gereken arama kutusunda nereden nereye kısmını doldurmak ve KONYA - ANKARA seferlerini aramak. Kredi kartı veya banka kartıyla KONYA - ANKARA seferiniz için biletinizi ClickBus.com.tr'den online satın alabilirsiniz.