6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Konya İzmir Otobüs Bileti

Konya İzmir otobüs bileti, seferleri, en ucuz bilet fiyatları ClickBus.com.tr’de! En kaliteli Konya İzmir otobüs firmaları ile ucuz bilet satın alın!

1927'de Yerli Malları Koruma Cemiyeti'nin öncülüğünde gerçekleştirilen 9 Eylül Sergisi, İzmir Enternasyonal Fuarı'nın kökenini oluşturur. Mithat Paşa Sanat Enstitüsü'nde açılan ilk 9 Eylül Sergisi'ne, 195 yerli firma, 71 resmi kuruluş, ticaret odaları, ticaret ve sanayi odaları, ticaret borsaları ve 72 yabancı firma katıldı. 1932'de sergi, bugünkü Swiss Otel’in bulunduğu 33 000 rrr'lik alana taşındı ve 9 Eylül Panayırı adını aldı. 1936'da ise İzmir Enternasyonal Fuarı adıyla Kültürparkta düzenlenen fuara yabancı ülke olarak Irak, Sovyetler Birliği ve İngiltere katıldı. İkinci Dünya Savaşı nedeniyle 1944'te açılmayan, 1944-1946 arasında yalnızca yerli firmaların katılımıyla açılan fuarın enternasyonal kimliği savaştan sonra gelişti, fuara katılan yabancı ülke sayısı 1950'de 11 iken en yüksek dış katılımın gerçekleştiği 1967'de 51'e ulaştı. Fuarda sergilenen mallar doğrudan satılmamakta, pavyon yetkilileriyle satış bağlantısı yapılabilmektedir. 1976'dan başlayarak İzmir Enternasyonal Fuarı içinde, ulusal nitelikte ihtisas fuarları da düzenlenmektedir. Her yıl binlerce kişinin ziyaret ettiği İzmir Enternasyonal Fuarı, İzmir'in simgelerinden biridir.

KONYA - İZMİR otobüs biletleri, ortalama 75.95 TL'ye satılmaktadır. Bu hatta ortalama 22 firma, günde 42 sefer yapmaktadır.

KONYA - İZMİR arası yaklaşık olarak 562 km olup ortalama yolculuk 6 saat 45 dakika sürmektedir.

Konya - İzmir seyahatiniz için harita bilgileri, Konya için 37.86667 kuzey enlemi, 32.48333 doğu boylamı ve İzmir için 38.41885 kuzey enlemi, 27.12872 doğu boylamı olarak belirlenmiştir.

Konya - İzmir seferi için kalkış noktaları ise Konya için Akşehir, Beyşehir, Cihanbeyli, Ereğli, Ilgın, Kadınhanı, Bozkır, Doğanhisar, Hüyük, Kulu, Seydişehir, Soğukkuyu, kulumakas, Konyakarapınar ve İzmir için Aliağa, Bergama, Çandarlı, Çeşme, Dikili, Gümüldür, Menemen, Özdere, Seferihisar, Selçuk, Urla, Ürkmez, Salihleraltı noktalarıdır.

KONYA - İZMİR haritası

En uygun fiyatlarla KONYA - İZMİR otobüs biletleri ClickBus.com.tr'de! Tek yapmanız gereken arama kutusunda nereden nereye kısmını doldurmak ve KONYA - İZMİR seferlerini aramak. Kredi kartı veya banka kartıyla KONYA - İZMİR seferiniz için biletinizi ClickBus.com.tr'den online satın alabilirsiniz.