6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Konya  İzmit Otobüs Bileti

Konya İzmit otobüs bileti, seferleri, en ucuz bilet fiyatları ClickBus.com.tr’de! En kaliteli Konya İzmit otobüs firmaları ile ucuz bilet satın alın! Konya otobüs bileti uygun fiyatlar ve firma karşılaştırma seçeneğiyle burada!

İkliminin elverişli oluşu yüzünden Kocaeli'nde çeşitli tarım faaliyetlerine rastlanır. Tahıl çeşitleri, mısır ve diğerleri yetiştirilir. İzmit Körfezi kıyıları meyvecilik ve turfanda sebzeciliğin geliştiği bir alandır. Aynı alanda muayyen yüksekliklere kadar zeytin ağaçlarına da rastlanır. Körfezin güney kıyısında bulunan Değirmendere ve çevresinde fındık yetiştirilmesine önem verilir. Değirmendere fındığı daha çok İstanbul piyasasında taze olarak satılır.

Kocaeli’nin ekonomik faaliyetleri arasında sanayi önemli yer tutar. Buların başında İzmit şehrinde bulunan kâğıt fabrikaları sayılabilir.

KONYA - İZMİT otobüs biletleri, ortalama 118.5 TL'ye satılmaktadır. Bu hatta ortalama 3 firma, günde 10 sefer yapmaktadır.

KONYA - İZMİT arası yaklaşık olarak 610 km olup ortalama yolculuk 6 saat 12 dakika sürmektedir.

Konya - İzmit seyahatiniz için harita bilgileri, Konya için 37.86667 kuzey enlemi, 32.48333 doğu boylamı ve İzmit için 40.77599 kuzey enlemi, 29.94836 doğu boylamı olarak belirlenmiştir.

Konya - İzmit seferi için kalkış noktaları ise Konya için Akşehir, Beyşehir, Cihanbeyli, Ereğli, Ilgın, Kadınhanı, Bozkır, Doğanhisar, Hüyük, Kulu, Seydişehir, Soğukkuyu, kulumakas, Konyakarapınar ve İzmit için Darıca, Gebze, Gölcük, Karamürsel, Derince, Kandıra, Değirmendere, Tütünçiftlik noktalarıdır.

KONYA - İZMİT haritası

En uygun fiyatlarla KONYA - İZMİT otobüs biletleri ClickBus.com.tr'de! Tek yapmanız gereken arama kutusunda nereden nereye kısmını doldurmak ve KONYA - İZMİT seferlerini aramak. Kredi kartı veya banka kartıyla KONYA - İZMİT seferiniz için biletinizi ClickBus.com.tr'den online satın alabilirsiniz.