6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Konya  Kayseri Otobüs Bileti

Konya Kayseri otobüs bileti, seferleri, en ucuz bilet fiyatları ClickBus.com.tr’de! En kaliteli Konya Kayseri otobüs firmaları ile ucuz bilet satın alın! Konya otobüs bileti uygun fiyatlar ve firma karşılaştırma seçeneğiyle burada!

Kayseri topraklarında iç Anadolu iklimi hüküm sürer. Kışları soğuk ve sert, yazları sıcak olur. Sıcaklık ortalaması ocak ayında 0° - 4° ve Temmuz ayında 28° - 32° arasında değişmekte ve yıllık yağış miktarı 300- 1000 mm. ye kadar değişiklik göstermektedir.

Az yağışlı olan Kayseri’de orman yoktur. Yalnız dere kenarlarında kavak ve söğüt ağaçlarına rastlanır.

KONYA - KAYSERİ otobüs biletleri, ortalama 61.6 TL'ye satılmaktadır. Bu hatta ortalama 13 firma, günde 25 sefer yapmaktadır.

KONYA - KAYSERİ arası yaklaşık olarak 305 km olup ortalama yolculuk 3 saat 47 dakika sürmektedir.

Konya - Kayseri seyahatiniz için harita bilgileri, Konya için 37.86667 kuzey enlemi, 32.48333 doğu boylamı ve Kayseri için 38.73122 kuzey enlemi, 35.47873 doğu boylamı olarak belirlenmiştir.

Konya - Kayseri seferi için kalkış noktaları ise Konya için Akşehir, Beyşehir, Cihanbeyli, Ereğli, Ilgın, Kadınhanı, Bozkır, Doğanhisar, Hüyük, Kulu, Seydişehir, Soğukkuyu, kulumakas, Konyakarapınar ve Kayseri için Develi, Himmetdede, İncesu, Yahyalı, Yeşilhisar, Pınarbaşı noktalarıdır.

KONYA - KAYSERİ haritası

En uygun fiyatlarla KONYA - KAYSERİ otobüs biletleri ClickBus.com.tr'de! Tek yapmanız gereken arama kutusunda nereden nereye kısmını doldurmak ve KONYA - KAYSERİ seferlerini aramak. Kredi kartı veya banka kartıyla KONYA - KAYSERİ seferiniz için biletinizi ClickBus.com.tr'den online satın alabilirsiniz.