6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Konya  Sivas Otobüs Bileti

Konya Sivas otobüs bileti, seferleri, en ucuz bilet fiyatları ClickBus.com.tr’de! En kaliteli Konya Sivas otobüs firmaları ile ucuz bilet satın alın! Konya otobüs bileti uygun fiyatlar ve firma karşılaştırma seçeneğiyle burada!

Sivas şehrinin denizden yüksekliği 1.200 metredir.

Ulaş bölgesinde Tecer, Tokluca, Kayadibi bölgesinde Kocaman, Karaduz, Karaçayır bölgesinde Büyük, Meraküm, Çeltek, Çavuş dağları göze çarpar. Kuzey taraftaki dağlar hariç, bu dağların çoğu çıplak, ağaçsızdır.   

Sivas’ta akarsular boldur. Kızılırmak Sivas’tan çıkar, batı istikametinde akarak şehirin güneyinden ve birkaç km uzağından geçer. Çaltı suyu ile Kelkit hariç diğer suların çoğu Kızılırmak havzasına dökülürler. Sivasta soğuk ve sıcak maden suları (kaplıcalar) da boldur. Fakat büyük göller yoktur. Hafik kazasına 3 km uzakta, suyu tuzlu Koçhisar gölü; yine bu civarda Lota gölü; Zara ile Hafik arasında Tedürge gölü bulunmaktadır. Bunlardan başka suyu tuzlu, tuzsuz ufak tefek birçok göller vardır.

KONYA - SİVAS otobüs biletleri, ortalama 80.83 TL'ye satılmaktadır. Bu hatta ortalama 6 firma, günde 12 sefer yapmaktadır.

KONYA - SİVAS arası yaklaşık olarak 499 km olup ortalama yolculuk 5 saat 52 dakika sürmektedir.

Konya - Sivas seyahatiniz için harita bilgileri, Konya için 37.86667 kuzey enlemi, 32.48333 doğu boylamı ve Sivas için 39.74766 kuzey enlemi, 37.01788 doğu boylamı olarak belirlenmiştir.

Konya - Sivas seferi için kalkış noktaları ise Konya için Akşehir, Beyşehir, Cihanbeyli, Ereğli, Ilgın, Kadınhanı, Bozkır, Doğanhisar, Hüyük, Kulu, Seydişehir, Soğukkuyu, kulumakas, Konyakarapınar ve Sivas için Akıncılar, İmranlı, Suşehri, Şarkışla, Zara, Divriği, Gemerek, Koyulhisar, Yıldızeli noktalarıdır.

KONYA - SİVAS haritası

En uygun fiyatlarla KONYA - SİVAS otobüs biletleri ClickBus.com.tr'de! Tek yapmanız gereken arama kutusunda nereden nereye kısmını doldurmak ve KONYA - SİVAS seferlerini aramak. Kredi kartı veya banka kartıyla KONYA - SİVAS seferiniz için biletinizi ClickBus.com.tr'den online satın alabilirsiniz.