6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Kütahya Antalya Otobüs Bileti

Kütahya Antalya otobüs bileti, seferleri, en ucuz bilet fiyatları ClickBus.com.tr’de! En kaliteli Kütahya Antalya otobüs firmaları ile ucuz bilet satın alın!

Korkuteli Ovası, Mühren ve Behis ovası kuzeye doğru gittikçe yükselerek 2000 metre irtifaya yaklaştıktan sonra Karaman beli denilen mevkiden itibaren birdenbire alçalmağa başlıyarak Kargalık boğazı üzerinden Korkuteli ovasına iner. Kargalık boğazının ovaya indiği yerde bu ovayı baştan başa sulayan ve Korkuteli’nin ortasından geçerek şehri ikiye ayıran Boz çay akar. Cirim boğazı denilen dar bir boğazdan itibaren, 7-8 kilometre uzunluk ve 2 - 3 kilometre genişliğindeki bu vadiyi Korkuteli'nin çeşitli meyveler yetiştiren bahçeleri işgal eder. Boz çay buralara iaha kuzeyden Salanut boğazından gelir ve boydan boya Sülekler, Dere- köy, bu çaydan aldıkları feyizle yemyeşildirler.

Korkuteli’nin doğu tarafındaki Bakacak sırtlarının biri doğuya, biri de şimale doğru ayırdığı iki büyük ova uzanır ki bunlardan ilkine Aşağı Boz ova İkincisine de Yukarı Boz ova denir.

Aşağı Boz ova Antalya yolunun iki tarafından Gölcük mevkiine çıkan belin dibine kadar temadi eder. Yukarı Boz ova ise Zivind istikametinden Yelten’e ve Tuğla’ya doğru uzanır. Her iki ova da çok münbittir. Yalnız Aşağı Boz ovanın Boz çaydan sulanarak oldukça istifade etmesine mukabil Yukarı Boz ova susuzdur. Dağlardan inen sular bile burada çabucak kaybolur. Halk çok defa, suyu çok definlerde çıkan kuyulardan alıp içerler. Boz ovalar Antalya’nın hububat yetiştiren en zengin ovalarıdır.

KÜTAHYA - ANTALYA otobüs biletleri, ortalama 50 TL'ye satılmaktadır. Bu hatta ortalama 2 firma, günde 6 sefer yapmaktadır.

KÜTAHYA - ANTALYA arası yaklaşık olarak 370 km olup ortalama yolculuk 4 saat 21 dakika sürmektedir.

Kütahya - Antalya seyahatiniz için harita bilgileri, Kütahya için 39.4167 kuzey enlemi, 29.9833 doğu boylamı ve Antalya için 36.88414 kuzey enlemi, 30.70563 doğu boylamı olarak belirlenmiştir.

Kütahya - Antalya seferi için kalkış noktaları ise Kütahya için Emet, Gediz, Hisarcık, Simav, Tavşanlı, Aksaz ve Antalya için Alanya, Belek, Fethiye, Finike, Gazipaşa, Kalkan, Kaş, Kemer, Kumluca, Manavgat, Serik, Akseki, Çolaklı, Mahmutlar, Side, cevizli, Gümüşyaka, Sidekavşağı noktalarıdır.

KÜTAHYA - ANTALYA haritası

En uygun fiyatlarla KÜTAHYA - ANTALYA otobüs biletleri ClickBus.com.tr'de! Tek yapmanız gereken arama kutusunda nereden nereye kısmını doldurmak ve KÜTAHYA - ANTALYA seferlerini aramak. Kredi kartı veya banka kartıyla KÜTAHYA - ANTALYA seferiniz için biletinizi ClickBus.com.tr'den online satın alabilirsiniz.