6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bize Ulaşın

0850 885 10 58

Pazartesi-Cuma 09:00- 18.00

Lider Elbistan Turizm Şubeleri - Telefon Numaraları 

Lider Elbistan Turizm otobüs firmasının şube telefon numaralarına aşağıdaki listeden ulaşabilir, bilet iptali, fiyat sorgulama ve kampanyalarla ilgili konularda detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Adana429 00 23Aksaray216 01 35Ankara224 07 46
Antalya331 25 17Aydın444 01 38Denizli261 15 18
İstanbul - Anadolu310 15 52İstanbul - Avrupa658 32 46İzmir472 24 34
Kahramanmaraş413 21 21Kayseri444 01 38İzmit311 61 59
Konya265 01 08Malatya238 09 41Mersin444 01 38

Lider Elbistan, Elbistan merkezli olarak kurulan bir firmadır. 2005 yılında kurulmuş olmasına karşın firma hızlı bir büyüme grafiği çizmektedir. Bu grafiğin temel nedeni ise hassasiyetle üzerinde durduğu başlıklara dikkat etmesinden kaynaklanmaktadır. Kurulduğu günden bu yana ayrıcalıklı hizmet parolasından ödün vermediği için hızlı bir şekilde yoluna devam etmektedir. Sadece Elbistan’da ikamet edenler açısından değil, aynı zamanda güzergahında yolculuk yapan pek çok kişinin de takdirini kazanmıştır. Firmaya bilet almak için sadece internet üzerinden bilet alabilirsiniz. Bu da hızlı bir şekilde ilk adımı atmanız anlamına gelir.

Firma müşterilerine saygı ile yaklaşan ve güler yüzlü bir şekilde hizmet veren çalışanları ile, zamanında hareket eden otobüsleri ile ve pek çok teknolojik alt yapısı ile farklı ve kaliteli bir şekilde hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Peki ama firmanın kullandığı teknolojik artılar nelerdir? Öncelikle koltuk arkasında yer alan televizyonların olmadığı aracı yoktur. Bu sayede uzun yolculuklarınızı neşe ile geçirebileceğiniz gibi aynı zamanda otobüs yolculuklarında uyuma sorunu yaşıyorsanız da zamanın nasıl geçtiğini bilemeyeceksiniz. Bu özelliği ile pek çok otobüs firmasından ayrılmaktadır. Aynı zamanda tamamı en lüks ve en kaliteli olan otobüs seçenekleri ile kısa bir süre içerisinde yolculuk ayrıcalıklarından yararlanmakta mümkün olmaktadır. Bu sayede farklı olana kısa bir süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi ve farklı olana sahip olmak söz konusu olduğu zaman Lider Elbistan size tek başına yeterli olacak bir adres olarak karşınıza çıkmaktadır. Farklı olana kısa bir süre içerisinde ulaşmak istediğiniz zaman güler yüzlü hizmet parolası ve hızlı servisleri ile firma sizin için yeterli olacaktır. Daha detaylı bilgi için bilet satış ofislerine uğrayabildiğiniz gibi internet üzerinden de bilet alabilirsiniz.

Aynı zamanda Türkiye’nin hemen her yerinde bulunan bilet satış ofisleri aracılığıyla Lider Elbistan kalitesine son derece kısa bir süre içerisinde ulaşmanızın mümkün olduğunu da hatırlatalım. Biletle ilgili herhangi bir sorun ya da iptal benzeri durumların yaşanması söz konusu olduğu zamanda Türkiye’nin her yerinden 444 0 138’nolu telefon aracılığıyla firmaya kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Detaylı olana sahip olmak ve ayrıcalıklı yolculuk seçeneklerinden yararlanmak adına sadece Lider Elbistan farklılığını kullanmanız da yeterli olacaktır. Uçakla seyahat etmek istiyorsanız Thy, Anadolujet, Sunexpress gibi firmaların bilet satışlarını yapan NeredenNereye.com sitemize de göz atabilirsiniz.

Lider Elbistan​ Turizm'in gittiği şehirler

Lider Elbistan Turizm sitesi üzerinden firmanın tüm seferlerine ve bu seferlerin online bilet fiyatlarına kolayca ulaşabilirsiniz.