6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bize Ulaşın

0850 885 10 58

Pazartesi-Cuma 09:00- 18.00

Lüks Amasya İtimat Turizm

Lüks Amasya İtimat otobüs firması, kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve üstün hizmet ilkelerini benimseyerek çalışma yaşamına devam yolcu taşımacılığı sektöründe hayatına devam eden bir firmadır. Bununla birlikte kurulduğu günden bu yana zaman kaybetmeden alanında gerçekleştirdiği çalışmalarına hız vererek ulusal çapta bir firma olmak için elinden gelenin en iyisini yapmanın izini sürmektedir. Firma, bu günlerde sektörde yirminci yılını kutlamanın onurunu duymaktadır. Her geçen gün kendini yenileyen dünya çerçevesinde düşünerek firma kendini geliştirmeye ve yenilemeye devam etmektedir. Lüks Amasya İtimat otobüs firması, “Amasya, Cevizli, Gebze, İstanbul, İzmit, Merzifon, Niksar, Osmancık, Suluova, Sakarya” gibi varış noktalarına hizmet sunmaktadır.

Firma kendisine hizmet politikası olarak, “Yolcu taşımacılığı alanından bir olarak günümüz günümüzün modern kalite anlayışına sahip olarak yerinde ve zamanında gerçekleştirilen ve sürekliliği sağlanan yenilikleri uygulamaya devam ederek kalitemizden ödün vermeden bu alanda faaliyet gösterecek olan firmalara öncülük etmek” ilkesini benimsemiştir.

Firma kendisine misyon olarak, “Bu alanda faaliyet gösteren diğer firmaların yakaladığı başarılara yetişmek ve en az onlar kadar kaliteli hizmet sunmak için her geçen gün yılmadan çalışarak yolcularımızın kaliteli hizmet almasını sağlamak. Önce insan ilkesini benimseyerek zamanında ve yerinde gelişim gösteren personelin kendi bünyemiz içerisinde yetiştirilmesini sağlayarak, hizmet kalitemizi daima en üst seviyelerde tutmak.” İlkelerini benimsemiştir.