6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bize Ulaşın

0850 885 10 58

Pazartesi-Cuma 09:00- 18.00

Lüks Elazığ Seyahat Otobüs Bileti, Seferleri, Telefon Numaraları ve Online Bilet Fiyatları Burada! Ucuz Lüks Elazığ Seyahat Otobüs Bileti Bir Tık Ötede!

Elazığ'da uzun yıllardır farklı ticari alanlarda faaliyet gösteren Harmanşahlar Holding, Elazığ'da şehirlerarası ulaşım sektörüne yaptığı yatırım ile Elazığ'ı yeni otobüs firmasıyla kavuşturarak,"Elazığ halkına en iyi hizmet bizde" ilkesi ile yola çıkmıştır. 

Lüks Elazığ Seyahat, Elazığ'da ulaşım sektöründe ilkleri yaşatıyor. Elazığ'a Neoplan Starliner II araç alımı yapan ilk yerel firma olma özelliğiyle bu aracı Elazığ halkı ile tanıştırıyor. Araç  içi ikramları da firmanın ayrıcalıkları arasında yer almaktadır. Ayrıca tüm filoda sınırsız internet hizmeti (WiFi) sunulmakta, araçların her koltuğunda bulunan 220V priz çıkışlarıyla yolcuların telefonlarının ve bilgisayarlarının şarj sorununa da çözüm bulunmaktadır.

Sitemiz üzerinden Lüks Elazığ Seyahat otobüs firmasının tüm seferlerine ve bu seferlerin online bilet fiyatlarına kolayca ulaşabilirsiniz. Unutmayın; Lüks Elazığ Seyahat otobüs biletleri alımlarınızda ek komisyon uygulanmamaktadır.

İlerleyen süreç içerisinde ise Elazığ halkına bir ilk daha yaşatarak Elazığ-Ankara arasındaki seferlerini 2+1 oturma düzenine sahip araçlarla kaliteli bir hizmet sunarak gerçekleştirmeyi hedefleyen firma, bunun yanında Elazığ-Mersin akşam seferlerini yine 2+1 oturma düzenine sahip araçlar ile yapmayı planlıyor. 

Bu yatırım ve farklılıklara baktığınızda ise görülüyor ki; Elazığ halkının çağdaş,güvenilir ve konforlu seyahat etmesinin yolu Lüks Elazığ Seyahat'ten geçmekte.

Ucuz Lüks Elazığ Seyahat otobüs bileti alımlarınızda ClickBus.com.tr’yi seçerek kolayca Lüks Elazığ Seyahat bilet fiyatlarına ulaşabilir ve dilediğiniz saat ve tarih için Lüks Elazığ Seyahat ile seyahat etmenin farkını yaşayabilirsiniz!