6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bize Ulaşın

0850 885 10 58

Pazartesi-Cuma 09:00- 18.00

Lüks Erova Turizm otobüs seferleri

Diğer Lüks Erova Turizm seferleri için arama kutucuğunda nereden nereye gideceğinizi ve seyahat tarihinizi girip Bilet Ara tuşuna basmanız yeterlidir.

Lüks Erova Turizm Otobüs Bileti, Seferleri, Telefon Numaraları ve Online Bilet Fiyatları Burada! Ucuz Lüks Erova Turizm Otobüs Bileti Bir Tık Ötede!

Erbaa merkezli olarak kurulan bir otobüs firmasıdır. Yolcularını kaliteli bir şekilde arzu ettikleri noktaya ulaştırmayı amaçlayan firma ilk olarak 1990 senesinde kurulmuştur. Bu tarihten önce de farklı firmalarda görev alan otobüs kaptanları ve diğer elemanları ile deneyimli bir şekilde yolculuk sunmayı amaçlar. Erbaa’nın ihtiyacı olan yolcu taşımacılığı ve eksikliğinin ortadan kaldırılması için ortaya çıkan firma kaliteli ve ayrıcalıklı bir şekilde hizmet sunar. Sizler de yolunuz Erbaa’ya düştüğü zaman bu firmanın ayrıcalıklı özelliklerinden yararlanabilirsiniz.

Günümüzde firma daha çok Erbaa merkezli olmak üzere Ankara, Samsun, Tokat ve İstanbul başta olmak üzere farklı illere seferler düzenler. Bu durum da Erbaa’nın ulaşım ihtiyaçlarını karşılayan önemli bir nokta olarak dikkat çeker. Profesyonel ekipleri ile kaliteli bir şekilde hizmet sunmayı amaçlayan Lüks Erova her alanda farklı olanı sunmayı başarır.

Firmanın internet üzerinden bilet satış olanaklarına adım atması bile diğer firmalardan bir adım daha önde olduğunun göstergesidir. İlk olarak 2007 senesinde bu şekilde bilet sattığı görülen firmanın zaman içerisinde farklı özellikleri ile de ön plana çıktığı unutulmaması gereken bir konudur. Sizler de son derece rahat bir şekilde bu firma ile yolculuk yapabilirsiniz.

Tamamı koltuk arkasında yer alan televizyon seçenekleri ile daha kişiselleştirilmiş yolculuk imkanı sunması gibi ayrıcalıklı özellikleri bulunan firma rahatlıkla yolculuk yapmanıza da olanak tanır.

Sitemiz üzerinden Lüks Erova Turizm otobüs firmasının tüm seferlerine ve bu seferlerin online bilet fiyatlarına kolayca ulaşabilirsiniz. Unutmayın; Lüks Erova Turizm otobüs biletleri alımlarınızda ek komisyon uygulanmamaktadır.

Kredi Kartına 3 Taksit İmkanı

Siz değerli misafirlerini asla mağdur duruma düşürmek istemeyen firma kaliteli yolculuk seçeneklerini de bir arada bulundurmaktadır. Firmanın internet sitesinden alışveriş yaparak 3 taksit imkanına ulaşabilirsiniz. Bu bile ekonominizde yaralar açmaksızın yolculuk yapmanızı sağlayan farklı bir özellik olarak ön plana çıkar.

Kaliteli ve hızlı yolculuğun ayrıcalıklı adresini ziyaret ederek sizler de farklı noktalara yolculuk yapabilirsiniz. Yolunuz Erbaa’ya düştüğü zaman Lüks Erova Turizm sizi farklı ve ayrıcalıklı hizmet ile tanıştırmayı görev edinmiştir.

Geniş ikram yelpazesi, konforlu ve yeni araçları, deneyimli personeli ve hızlı hizmet parolası ile yola çıktığı ilk günden itibaren sizi en kaliteli olana ulaştırmayı amaçladığı da unutulmaması gereken önemli bir konu olarak dikkat çeker.

Lüks Erova Turizm​'in gittiği şehirler

Ucuz Lüks Erova Turizm otobüs bileti alımlarınızda Clickbus.com.tr’yi seçerek 2 adımda kolayca Lüks Erova Turizm bilet fiyatlarına ulaşabilir ve dilediğiniz saat ve tarihte Lüks Erova Turizm ile seyahat etmenin farkını yaşayabilirsiniz!