6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bize Ulaşın

0850 885 10 58

Pazartesi-Cuma 09:00- 18.00

Lüks Karadeniz otobüs seferleri

Diğer Lüks Karadeniz seferleri için arama kutucuğunda nereden nereye gideceğinizi ve seyahat tarihinizi girip Bilet Ara tuşuna basmanız yeterlidir.

Lüks Karadeniz Seyahat Otobüs Bileti, Seferleri, Telefon Numaraları ve Online Bilet Fiyatları Burada! Ucuz Lüks Karadeniz Seyahat Otobüs Bileti Bir Tık Ötede!

1992 senesinde Hayri İslam tarafından kurulan firma, kaliteli yolculuk anlayışını benimsediği için çok kısa bir süre içerisinde sevilerek ayrıcalıklı yolculuğun öncelikli adresi olmuştur. Araçlarında her zaman için teknolojik olanı ön plana çıkaran firma kısa bir süre içerisinde en farklı olanı da sunmaktadır. Bu bakımdan hızlı gelişmesinin ve daha fazla ön plana çıkmasının en büyük açıklaması bu olmaktadır. Aynı zamanda Lüks Karadeniz ayrıcalığına Türkiye’nin her yerinden 444 00 53 nolu telefon ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Bir diğer özelliği ise firmanın Türkiye’nin her yerine yolculuklar ve seferler düzenlemesidir. Bu özelliği ile doğrudan ayrıcalıklı noktalara ulaşım imkanı da söz konusu olmaktadır. Örneğin Karadeniz’e bağlı olan pek çok il merkezine doğrudan seferleri olduğu gibi Rize, İstanbul, Ankara, Nevşehir, Kayseri, Antalya, İstanbul ve İzmir seferleri ile de ön plana çıkan bir firma olarak dikkatleri üzerinde toplamaktadır.

Sitemiz üzerinden Lüks Karadeniz Seyahat otobüs firmasının tüm seferlerine ve bu seferlerin online bilet fiyatlarına kolayca ulaşabilirsiniz. Unutmayın; Lüks Karadeniz Seyahat otobüs biletleri alımlarınızda ek komisyon uygulanmamaktadır.

Özellikle teknolojik yatırımlarından bahsettiğimiz firmanın bu yatırımları nasıl ayrıcalıklı bir hale getirdiği konusuna örnek vermemiz gerekir. Ülkemizde televizyonların koltuk arkasında bulundurulmaya başlandığı ilk günlerden itibaren Lüks Karadeniz’in bu noktada ayrıcalıklı seçenekler sunduğu görülmektedir. Bu sayede sizler son derece kısa bir süre içerisinde tüm bu ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için tüm Türkiye üzerinden 444 00 53 nolu telefon numarasından ya da yazıhanelerinden ulaşmasınız söz konusu olabilir.

Yolculuğu ayrıcalıklı bir kaliteye ulaştıran firma her şeyden önce siz değerli müşterilerinin kaliteli bir şekilde yolculuk yapmasını temel almaktadır. Bu sebepten Rize, Trabzon, Giresun ve Ordu il merkezleri başta olmak üzere bütün Karadeniz’i tüm Türkiye ile bağlayan firma ayrıcalıklı yolculuğa son derece kısa bir süre içerisinde ulaşmanız açısından da yeterli olacaktır.

Her zaman için farklı olana ulaştırmayı ilke edinen firma kendisine ait kartıyla da indirimli yolculuk seçeneklerinden yararlanmak isteyenlerin ilk istekleri ve seçenekleri arasında yer almaktadır. Farklı olan yolculuk seçeneklerine ulaşmak ve ayrıcalıklı bir şekilde ön plana çıkanlara ulaşmak istediğiniz zaman sadece Lüks Karadeniz seçeneklerinden ve ayrıcalığından yararlanabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için sizleri de kaliteli yolculuğun farklı adresine davet ediyoruz.

Lüks Karadeniz Seyahat'in gittiği şehirler

Ucuz Lüks Karadeniz Seyahat otobüs bileti alımlarınızda Clickbus.com.tr’yi seçerek 2 adımda kolayca Lüks Karadeniz Seyahat bilet fiyatlarına ulaşabilir ve dilediğiniz saat ve tarihte Lüks Karadeniz Seyahat ile seyahat etmenin farkını yaşayabilirsiniz!