6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bize Ulaşın

0850 885 10 58

Pazartesi-Cuma 09:00- 18.00

Mavi Karadeniz Turizm Otobüs Firması

Mavi Karadeniz Turizm otobüs firması, kurulduğu günden beri sektör standartları dâhilinde çalışmasını, hoşgörü ilkeleri ve müşteri memnuniyeti prensiplerini aksatmadan devam ettiren ve yolcu taşımacılığı hizmeti sektöründe üst kalitede çalışma sağlayan bir firmadır. Kurulduğu günden itibaren Mavi Karadeniz Turizm yolcuları için kaliteli hizmet anlayışına devam etmektedir. Mavi Karadeniz otobüs firmasının, Alaçam, Ardeşen, Ahravi, Ayancık, Bafra, Batum, Çarşamba, Çayeli, Fatsa, Giresun, Ordu, İstanbul, Rize, Trabzon, Ünye, Tekkeköy, Yakakent, Sinop gibi birçok merkezi yerleşim noktası ve şehir için ulaşım noktasına yolcu taşımacılığı hizmeti bulunmaktadır. Üstün kalite ve güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiştir.

Mavi Karadeniz otobüs firmasını kendisine misyon olarak, “kalitemizden ödün vermeden ilkleri yaşayan ve yaşatan bir firma olarak;

Müşterilerimizin haklarına sahip çıkmak

Çalışanlarımızın haklarına saygı duymak

İnsanlığa ve çevreye saygı duymak” şeklinde belirlemiştir.

Mavi Karadeniz, misyonu dâhilinde kendisine vizyonu olarak, “Bilgi çağımızın tüm olanaklarını kullanarak;

Müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamak

Çalışanlarımızın memnuniyetini sağlamak

Topluma ve çevreye karşı sorumluluklarımızın bilincinde olmak” şeklinde belirlemiştir.

Mavi Karadeniz otobüs firması, yolcularının ihtiyaç ve beklentilerini çok iyi saptayarak, onları memnun etmek için sürekli gelişen bir iş yaşamı sürdürmektedir. Mavi Karadeniz otobüs firması, dinamik ve güler yüzlü çalışanları ile kurulduğu günden itibaren bir sinerji yaratarak, kullanıcıları için yenilikçi ve yaratıcı uygulamalara imza atmaktadır.