6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Metro Turizm otobüs seferleri

Diğer Metro Turizm seferleri için arama kutucuğunda nereden nereye gideceğinizi ve seyahat tarihinizi girip Bilet Ara tuşuna basmanız yeterlidir.

Metro Turizm Otobüs Bileti, Seferleri, Telefon Numaraları ve Online Bilet Fiyatları Burada! Ucuz Metro Turizm Otobüs Bileti Bir Tık Ötede!

Türkiye’nin en büyük ve en yaygın ağa sahip otobüs firmasıdır. Metro Turizm kurulduğu günden günümüze kadar ki geçen süre içerisinde hiç küçülmemiş devamlı olarak büyümüştür. Bu durum firmanın ayrıcalıklı olmasını sağlamıştır. Metro Turizm’in güvenilir olmasını sağlayan en önemli konu başlığı referansı olan müşterileridir. Güler yüzlü hizmeti ve devamlı olarak teknolojiye dayanarak sunduğu hizmeti de Metro Turizm seçeneği söz konusu olduğunda ön plana çıkan bir artıdır.  Bu da tren yolu ve hava yolu gibi seçeneklerin önem kazandığı günümüzde önemli bir konudur. Aynı zamanda bir firmanın hem bu kadar büyük olmayı başarmasını hem de büyümesine hız kesmeden devam etmesini açıklamaktadır.

1450’nin üzerinde araç sayısı ile Türkiye’nin en büyük filosuna sahip firması olarak Metro Turizm ön plana çıkmaktadır. Metro Turizm ayrıcalıklı firmalar arasında yer almaktadır. Genellikle turizm firmaları hakkında bir yazı yazarken bir ilden başlayıp yine o ile yönelik yolcu taşımacılığı yapıldığına değinilmektedir. Söz gelimi A firması Ankara ya da İzmir merkezli olarak kurulmuş, yakın zaman içerisinde yolcu taşımacılığını İstanbul, Nevşehir, Adana gibi illere taşımıştır diyerek anlatılmaktadır. Fakat Metro Turizm yapısı olarak son derece farklı bir firmadır.

Zaten firmanın slogan olarak tercih ettiği  “Aklınızda Neresi Varsa Oraya Metro Var” sloganı da bu savı doğrular niteliktedir. Türkiye’nin en büyük yolcu taşımacılığı yapan firması olması onun herkes tarafından bilinmesini sağlamıştır. Aynı zamanda istihdam ettiği kişi sayısı söz konusu olduğunda tek başına çalışan büyük bir işletmeden daha yüksek istihdam sağladığını söylemek mümkün olacaktır.

Sitemiz üzerinden Metro Turizm otobüs firmasının tüm seferlerine ve bu seferlerin online bilet fiyatlarına kolayca ulaşabilirsiniz. Unutmayın; Metro Turizm otobüs biletleri alımlarınızda ek komisyon uygulanmamaktadır.

Metro Turizm 2000’li yılların başında kurulmuş, günümüze kadar son derece hızlı bir büyüme ivmesi kaydetmiştir. Bugün 1450’nin üzerinde bulunan araç sayısının sadece 250 civarında olanının öz mal olması da firmanın büyüklüğünü gözler önüne seren bir konu başlığı olarak dikkat çeker. Sizler de Metro Turizm ayrıcalığı ile yolculuktan keyif almak isterseniz sadece internet adresimiz aracılığıyla bilet alabilirsiniz.

Metro Turizm diğer firmaların aksine anlık indirimler yapan bir firmadır. Zaman içerisinde farklı indirim seçenekleri ve ayrıcalıklı bilet alternatifleri gibi konu başlıkları ortaya çıkar. Yer yer bilet hediyeleri yer yer de yüzde ellilere varan indirimler ile seyahati daha eğlenceli bir hale getirdiğini söylemek yanlış olmayacaktır. Metro Turizm bu özelliği ile herkesin gönlünde yer edinmeyi başarmıştır.

Filosu ne kadar büyük olursa olsun belli başlı standartları olan bir firma olarak Metro Turizm ayrıcalığından bahsedersek yanılmış olmayız. Bu bakımdan her zaman olduğu gibi Metro Turizm ayrıcalıkları ve seçeneklerine de internet üzerinden erişmek mümkündür. Kuruluş tarihi olarak firmanın 2000’li yılların başlarında kurulması yeni bir filoya sahip olması olarak da yorumlanır. Bu durum bile otobüsleri tercih etmek için geçerli bir sebep olacaktır.  Farklı adreslere hızlı yolculuklar yapmak isterseniz Metro Turizm seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Uçakla seyahat etmek istiyorsanız Thy, Anadolujet, Sunexpress gibi firmaların bilet satışlarını yapan NeredenNereye.com sitemize de göz atabilirsiniz.

Metro Turizm'in gittiği şehirler

Ucuz Metro Turizm otobüs bileti alımlarınızda Clickbus.com.tr’yi seçerek 2 adımda kolayca Metro Turizm bilet fiyatlarına ulaşabilir ve dilediğiniz saat ve tarihte Metro Turizm ile seyahat etmenin farkını yaşayabilirsiniz!