6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bize Ulaşın

0850 885 10 58

Pazartesi-Cuma 09:00- 18.00

Mis Amasya otobüs seferleri

Diğer Mis Amasya seferleri için arama kutucuğunda nereden nereye gideceğinizi ve seyahat tarihinizi girip Bilet Ara tuşuna basmanız yeterlidir.

Mis Amasya Tur Otobüs Bileti, Seferleri, Telefon Numaraları ve Online Bilet Fiyatları Burada! Ucuz Mis Amasya Tur Otobüs Bileti Bir Tık Ötede!

Amasya Tur ismi ile 1982 senesinde kurulmuştur. Amasya Tur 8 sene kadar yoluna tek başına devam etmiş 1990 senesine gelindiği zaman Mistur’u da bünyesine katarak büyük bir firma olma yolunda emin adımlarla yol almıştır. O dönemin otobüsleri göz önüne alındığı zaman oldukça lüks bir seçenek olarak kullanılan O 302’leri de ön plana katarak yolcu taşımacılığında ayrıcalıklı seçenekleri de kullanmıştır.

Her geçen gün büyüyen Mis Amasya Tur zaman içerisinde kalitesini ispatladığı için Amasyalıların en çok tercih ettiği turlar arasında yer almaktadır. Günümüzde filosunun modern olmasına dikkat eden firma bu konuda yaptığı yatırımlarla da ön plana çıkar. Mis Amasya Tur dönemin 302 leri gibi bu döneminde en çok tercih edilen araçları arasında yer alan Travegoları kullanmaktadır.

Firmanın filosuna göz attığımız zaman 10 adedi öz mal olmak üzere toplam 20 adet Travego model araç ile Türkiye yollarında yerini almış durumdadır. Ne olursa olsun belli başlı kuralları bulunan firma bu konuda asla taviz vermeden yoluna devam eder. Peki ama Mis Amasya Tur’un kuralları nelerdir ve ne gibi artılar ile ön plana çıkar?

Sitemiz üzerinden Mis Amasya Tur otobüs firmasının tüm seferlerine ve bu seferlerin online bilet fiyatlarına kolayca ulaşabilirsiniz. Unutmayın; Mis Amasya Tur otobüs biletleri alımlarınızda ek komisyon uygulanmamaktadır.

Öncelikle müşteri velinimetimizdir. Düsturu ile çıktığı yolda ayrıcalıklı hizmet sunarak bir adım öne geçmeyi ilke edinmiştir. Kullandığı araçlarında teknolojiden destek alan Mis Amasya Tur koltuk arkası televizyonlarından tutunda güvenlik için söz konusu olan her türlü ayrıcalığı da sağlamaktadır. Bu konuda ilk olarak akıllara ABS, ESR gibi güvenlik önlemleri gelmesine karşın firma pek çok seçeneği ayrı ayrı değerlendirmektedir.

Bir diğer husus ise zaten uzun olan yollarda müşterilerin ayrıcalıklı hizmet almaları için sunulan ikram seçeneklerine dikkat edilmesidir. Mis Amasya Tur sunduğu ikram seçeneklerinde ayrıcalıklı olan artıları bünyesine katmayı düstur edinmiş bir firma olarak dikkatleri üzerinde toplamaktadır.

Sizler de Amasya merkezli ya da Amasya yönünde yolculuklar yapmak isterseniz güven ile bu turdan faydalanabilirsiniz. Zaman içerisinde daha fazla büyüyerek müşterilerini kaliteli olana yönlendirmeyi amaçlayan Amasya Mistur siz değerli misafirleri için en kaliteli olanı son derece kısa bir süre içersinde sunmayı amaçlamaktadır.

Mis Amasya Tur'un gittiği şehirler

Ucuz Mis Amasya Tur otobüs bileti alımlarınızda Clickbus.com.tr’yi seçerek 2 adımda kolayca Mis Amasya Tur bilet fiyatlarına ulaşabilir ve dilediğiniz saat ve tarihte Mis Amasya Tur ile seyahat etmenin farkını yaşayabilirsiniz!