6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bize Ulaşın

0850 885 10 58

Pazartesi-Cuma 09:00- 18.00

ORDU'ya giden otobüs seferleri

Diğer ORDU seferleri için arama kutucuğunda nereden nereye gideceğinizi ve seyahat tarihinizi girip Bilet Ara tuşuna basmanız yeterlidir.

Ordu otobüs bileti, seferleri ve otobüs firmaları, bilet fiyatları ClickBus.com.tr’de! Ordu’ya giden otobüs firmaları biletlerini karşılaştırarak online satın alın!

Karadeniz’in büyükşehirlerinden biri olan Ordu, Doğu Karadeniz’in kapısı durumundadır. Tarihi eserleri ve muhteşem doğal güzellikleriyle Ordu seyahatinizi unutamayacaksınız.

Otobüs firmalarını inceleyin!

Tarihçe

Yapılan araştırmalar sonucu Ordu’nun tarihinin M.Ö. 400’lü yıllara dayandığı ortaya çıkmıştır. Ordu’nun 5 kilometre ilerisindeki Bozukkale bölgesine, önceleri Kut yöresi denmiş, bu bölgede Kut Türklerinin yaşadığı saptanmıştır. 1920 yılında bağlı olduğu Trabzon’dan ayrılan Ordu, aynı yıl il statüsüne kavuşmuştur. Ordu artan nüfusuyla Türkiye’nin büyükşehirlerinden biri olarak kabul edilmektedir.

Ordu’da Görmeniz Gereken Yerler

Clickbus üzerinden İstanbul Ordu otobüs bileti alırken en ucuz firmalar listelenir ve bu şekilde İstanbul Ordu otobüs bileti alımınızı yapabilirsiniz.

Hem tarihi hem de doğal güzellikleri açısından âdete bir cennet olan Ordu’ya seyahatinizde görmeniz gereken pek çok yer vardır. Ordu seyahatinize Asarkaya Milli Parkı’yla başlayabilir, ardından Ordu Çarşamba Yaylası’nda temiz havanın ve yeşilin tadını çıkarabilirsiniz.

Geçmişi çok eskilere dayanan Ordu’da müzeler de mevcut. Ordu Müzesi, Paşaoğlu Konağı ve Etnografya Müzesi her yıl binlerce tarih severi konuk etmektedir.

Ordu’ya gelip de meşhur Ordu kalelerini görmeden gitmek olmaz. Bolaman Kalesi, Ünye Kalesi ve Gölköy Kalesi sizleri hem tarihte bir yolculuğa sürükleyecek hem de muhteşem manzaralarıyla Karadeniz’in tüm güzelliğini gözler önüne serecek.

Ordu’ya Nasıl Gidilir?

Karadeniz’in incisi Ordu’ya otobüs bileti almak artık çok daha kolay!

Hemen ClickBus.com.tr’ye gelin ve seferleri inceleyin. Siz gideceğiniz tarihi söyleyin biz de size o tarihteki tüm otobüs seferlerini listeleyelim. ClickBus.com’tr ile otobüs biletinizi en uygun fiyatlarla satın alın. www.neredennereye.com/ucak-bileti


ORDU'ya giden otobüs firmaları
Adıyaman Gülaras
Doğu Karadeniz
Fındıkkale Turizm
Has Bingol
Kanberoğlu Turizm
Lüks Karadeniz
Metro Turizm
Öz Diyarbakır
Sahil Seyahat
Trabzon Süzer Turizm
Ulusoy Turizm
ORDU'ya bağlı otogarlar
Fatsa Otogarı
Gölköy Otogarı
Gürgentepe Otogarı
Medreseönü Otogarı
Ordu Otogarı
Orduevi Otogarı
Perşembe Otogarı
Ünye Otogarı
Akkuş Otogarı
Alankent Otogarı
Aybastı Otogarı
Çatalpınar Otogarı
Kabataş Otogarı
Kumru Otogarı
Mesudiye Otogarı
Tekkiraz Otogarı
ulubey Otogarı