6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bize Ulaşın

0850 885 10 58

Pazartesi-Cuma 09:00- 18.00

Osmaniye Otobüs Firmaları, Seferleri, Bilet Fiyatları, Telefon Numaraları ve En Ucuz Osmaniye Otobüs Bileti ClickBus.com.tr'de!

Osmaniye’ye giden otobüs firmaları

Türkiye’nin il olan 80. kenti olan Osmaniye, Akdeniz bölgesinde yer almaktadır. Önemli bir alanı orman olan şehirde yerleşim bölgeleri ve nüfus her geçen gün artmaktadır. Ülkenin günden güne gelişen bir şehri olan Osmaniye; Kahramanmaraş, Adana, Hatay ve Gaziantep ile komşudur. İskenderun Körfezi’ne oldukça yakın konumda olan şehrin denize kıyısı yoktur. 7 adet ilçesi, 9 adet beldesi ve 161 köyü bulunan Osmaniye, tarihi eserlerin çokça bulunduğu bir kenttir.

Osmaniye otobüs bileti alırken Clickbus.com.tr artık yanı başınızda! Biletinizi aratın ve en ucuz Osmaniye otobüs firmaları, fiyatlarına göre listelensin.

Osmaniye’nin en büyük ilçesi Kadirli’dir. 117 bin nüfusu bulunan ilçede doğal ve tarihi güzellikler yer almaktadır. Sadece doğal güzellikleri ile değil, gittiğinizde mutfağına ait lezzetlerini de mutlaka tatmanızı tavsiye ediyoruz. Özellikle Etli Kömbe, Zorkun Tava, Kaburga Dolması, Ekşili Kömeç şehre gelenlerin mutlaka tatması gereken yemeklerden. Siz de yaz tatilinizde bir Akdeniz turu yapmak isterseniz, tur rehberinize Osmaniye’yi de ekleyin. Osmaniye’ye ulaşmak istiyorsanız, karayolu ulaşımını tercih edebilirsiniz.

İstanbul’a 1025 km uzaklıkta olan şehir, Ankara’ya 576, İzmir’e 986, Adana’ya 86 ve Kahramanmaraş’a 100 km uzaklıktadır. Şehirde havaalanı olmadığı için, Osmaniye’ye 90 km uzaklıkta olan Adana Havaalanını tercih edebilirsiniz. Deniz yolu ile ulaşım için 75 km uzaklıktaki İskenderun Limanına gelerek buradan yolunuza yine karayolu ile devam etmeniz gerekmektedir. Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu’yu batıya bağlayan tren yolları yine Osmaniye’den geçmektedir. Bu da, şehrin ulaşım yönünden avantajını her geçen gün arttırmaktadır.

Osmaniye otobüs firmaları ve bu firmaların bilgileri Clickbus.com.tr’de! En ucuz online bilet fiyatları ile Osmaniye otobüs biletinizi sorgulayın ve dilediğiniz firmadan biletinizi satın alın! neredennereye.com/otobus-bileti/