6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bize Ulaşın

0850 885 10 58

Pazartesi-Cuma 09:00- 18.00

Öz Diyarbakır otobüs seferleri

Diğer Öz Diyarbakır seferleri için arama kutucuğunda nereden nereye gideceğinizi ve seyahat tarihinizi girip Bilet Ara tuşuna basmanız yeterlidir.

Öz Diyarbakır Turizm Otobüs Bileti, Seferleri, Telefon Numaraları ve Online Bilet Fiyatları Burada! Ucuz Öz Diyarbakır Turizm Otobüs Bileti Bir Tık Ötede!

Diyarbakır’ın en eski firmasıdır. Kuruluş tarihine göz attığımız zaman firma hakkında daha detaylı bilgiye ulaşma da mümkün olmaktadır. Firmanın kurucuları, o zamandan önemli bir ileri görüş örneği göstererek firmanın günümüze kadar emin adımlarla gelmesini sağlamıştır. 1980’li yıllarda kurulan firma o dönemin en kaliteli otobüsü olarak görülen O302’ler ile yolculuk yapmaktaydı. Öz Diyarbakır Turizm yolculuk alternatifleri söz konusu olduğu zaman bir döneme damga vuran ve sayıları onun üzerinde olan araçları ile de ön plana çıkmaktadır.

Firma kurulduktan sonra o kadar hızlı bir büyüme göstermiştir ki büyüme rakamları zamana bağlı olarak ayrıcalıklı bir şekilde ortaya çıkmıştır. Bu şekilde firmanın tam 32 sene boyunca gerçek kalitesinden ödün vermeksizin ülkemizin yollarında hizmet veriyor olması da farklı bir ayrıcalık olarak ön plana çıkmaktadır. Günümüzde ise firmanın tamamen teknolojik araçlarla dolu bir filosu bulunmaktadır. Bu filo zamana bağlı olarak ayrıcalıklı hizmet seçeneklerini de ön plana çıkarır.

Sitemiz üzerinden Öz Diyarbakır Turizm otobüs firmasının tüm seferlerine ve bu seferlerin online bilet fiyatlarına kolayca ulaşabilirsiniz. Unutmayın; Öz Diyarbakır Turizm otobüs biletleri alımlarınızda ek komisyon uygulanmamaktadır.

Şimdi ise firma teknolojik olarak yeniliklerden yana haklarını kullanmaktadır. Bu konuda atılan adımlar her zaman için müşterilerini daha kaliteli olana yönlendirmeyi amaçlayan bazı seçenekleri ön plana çıkarır. Sizler de son derece kısa bir süre içerisinde bu seçenekler hakkında bilgi sahibi olarak ayrıcalıklı bir şekilde Öz Diyarbakır Turizm ayrıcalığına ve kalitesine ulaşabilirsiniz. Detaylar hakkında bilgi sahibi olarak Türkiye’nin her yerinden Öz Diyarbakır Turizm rahatlığı ve konforu ile ulaşım yapmanız mümkün olmaktadır.

Bugün özellikle Diyarbakır üzerinden yolculuk yapmak mümkün olduğu zaman ilk olarak akıllara Öz Diyarbakır Turizm gelmektedir. Firma, Türkiye’nin pek çok il merkezine doğrudan yolculuk imkanı sağlayan pek çok özelliği ile kendini ön plana çıkarmaktadır.

Daha kaliteli ve ayrıcalıklı hizmet seçeneklerine ulaşmak için sadece bu seçenekleri uygun bir şekilde detaylandırmanız yeterli olacaktır. Farklı olana ulaşmak isterseniz sizi de kaliteli yolculuğun adresine davet ediyoruz. Öz Diyarbakır Turizm ayrıcalığından yararlanarak firmanın tamamen koltuk arkasında yer alan televizyon seçenekleri ile yolculuk yapabilirsiniz. Daha detaylı bilgiye ulaşmak için sizleri de internet adresimiz aracılığıyla Öz Diyarbakır Turizm konforu ile yolculuk yapmaya davet ediyoruz.

Öz Diyarbakır Turizm'in gittiği şehirler

Ucuz Öz Diyarbakır Turizm otobüs bileti alımlarınızda Clickbus.com.tr’yi seçerek 2 adımda kolayca Öz Diyarbakır Turizm bilet fiyatlarına ulaşabilir ve dilediğiniz saat ve tarihte Öz Diyarbakır Turizm ile seyahat etmenin farkını yaşayabilirsiniz!