6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bize Ulaşın

0850 885 10 58

Pazartesi-Cuma 09:00- 18.00

Öz Sivas Seyahat otobüs seferleri

Diğer Öz Sivas Seyahat seferleri için arama kutucuğunda nereden nereye gideceğinizi ve seyahat tarihinizi girip Bilet Ara tuşuna basmanız yeterlidir.

Öz Sivas Seyahat Otobüs Bileti, Seferleri, Telefon Numaraları ve Online Bilet Fiyatları Burada! Ucuz Öz Sivas Seyahat Otobüs Bileti Bir Tık Ötede!

Sivas ilinin önde gelen otobüs firmaları arasında yer alan Öz Sivas Seyahat, deneyimli elemanları ve ayrıcalıklı seçenekleri ile ön plana çıkıyor. Firmanın kurucusu olan Halil Doğan ilk olarak 1962 senesinde yolcu taşımacılığı yapmıştır. 1979 senesine gelindiğinde ise Sivas Gülen Seyahati kurmuştur. O dönemin şartları söz konusu olduğu zaman Sivas Gülen Seyahat gerekli imkanlar dahilinde hizmet vermekteydi. Bu firma Sivaslıların haklı ilgileri ile uzun yıllar aynı isimle yoluna devam etmiştir. 1990 senesine gelindiğinde ise aynı firmanın ismi sadece Sivas Kızılırmak Seyahat olarak değiştirilmiştir.

O dönemler Türkiye’nin pek çok il merkezi ile Sivas ilinin birbirine bağlandığını düşünecek olursak firmanın ciddi anlamda gelişmiş yapısından da bahsetmek doğru olacaktır. Kayseri, Adana, Ankara ile İstanbul ve Sivas illerini birbirine bağlamıştır.

Sitemiz üzerinden Öz Sivas Seyahat otobüs firmasının tüm seferlerine ve bu seferlerin online bilet fiyatlarına kolayca ulaşabilirsiniz. Unutmayın; Öz Sivas Seyahat otobüs biletleri alımlarınızda ek komisyon uygulanmamaktadır.

2010 senesine gelindiğinde ise firma elli sekizinci senesini doldurmuş olur. Özellikle yolcu taşımacılığı konusu ön plana çıktığı zaman 58 sene kesintisiz bir şekilde hizmet veren firma sayısının ne kadar az olduğu bilinir. Bu bakımdan Öz Sivas Seyahat ayrıcalıklı ve kaliteli yolculuktan yararlanmak isteyen herkesin rahatlıkla ziyaret edeceği bir adres olarak dikkat çeker. Sizler de gönül rahatlığıyla Öz Sivas ayrıcalığından faydalanabilirsiniz. Firma siz değerli misafirlerinden aldığı güç ile uzun süredir yoluna devam etmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Ülkemizde yer alan mevcut yolcu taşımacılığı şartları göz önüne alındığı zaman Sivas Seyahat’in hızlı ve kaliteli yapısına teknolojinin imkanlarından yararlanan ayrıcalıklı seçeneklerin de eklenmesi gerekmektedir. Bu bile firmanın ne kadar büyük artılara sahip olduğunu gözler önüne serer. Sadece kaliteli ve hızlı bir yolculuktan yana tercihinizi kullanmak istiyorsanız Öz Sivas Seyahat ile yola çıkabilirsiniz. Sizden aldığı güç ile devamlı olarak geliştirdiği filosu ve farklı teknolojilerden yardım aldığı araçları ile sizin yanınızda yer almaktadır. Daha fazla bilgi sahibi olmak ve ayrıcalıklı seçeneklere ulaşmak adına sizleri de Öz Sivas Seyahat’in ayrıcalıklı dünyasına davet ediyoruz. Sizden aldığımız güç ile her geçen gün yolumuza devam ediyor olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Daha detaylı bilgi için satış ofislerine uğrayabilir ya da internet sitesi üzerinden bilgi sahibi olabilirsiniz.

Öz Sivas Seyahat'in gittiği şehirler

Ucuz Öz Sivas Seyahat otobüs bileti alımlarınızda Clickbus.com.tr’yi seçerek 2 adımda kolayca Öz Sivas Seyahat bilet fiyatlarına ulaşabilir ve dilediğiniz saat ve tarihte Öz Sivas Seyahat ile seyahat etmenin farkını yaşayabilirsiniz!