6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bize Ulaşın

0850 885 10 58

Pazartesi-Cuma 09:00- 18.00

Özen Turizm otobüs seferleri

Diğer Özen Turizm seferleri için arama kutucuğunda nereden nereye gideceğinizi ve seyahat tarihinizi girip Bilet Ara tuşuna basmanız yeterlidir.

Özen Turizm Otobüs Bileti, Seferleri, Telefon Numaraları ve Online Bilet Fiyatları Burada! Ucuz Özen Turizm Otobüs Bileti Bir Tık Ötede!

1974 senesinden bu yana hizmet veren bir firmadır. Kırıkkale merkezli olarak kurulmuştur. Günümüzde hala Kırıkkale ili merkez olmak üzere pek çok şehir merkezine doğrudan seferler düzenleyen firma ayrıcalıklı yolculuk seçeneğini ön plana çıkararak bu konuda kaliteli bir şekilde hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Sizler de Özen Turizm ayrıcalığından son derece kolay bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Kurulduğu günden bu yana devamlı olarak eğitimli personelden ve teknolojik gelişmelerden yana tercihini kullanan firma hızlı bir şekilde büyüme göstermiştir. Bütün bu özellikler söz konusu olduğu zaman firmanın ayrıcalıklı seçenekleri hakkında daha detaylı bilgiye de ulaşmak mümkündür.

Aynı şekilde Özen Turizm kalitesi ile Türkiye’nin pek çok il merkezine doğrudan ulaşmanın da mümkün olduğu unutulmaması gereken bir konu başlığı olarak dikkat çeker. Peki ama Özen Turizm’i diğer firmalardan ayıran en önemli özellik nedir?

Sitemiz üzerinden Özen Turizm otobüs firmasının tüm seferlerine ve bu seferlerin online bilet fiyatlarına kolayca ulaşabilirsiniz. Unutmayın; Özen Turizm otobüs biletleri alımlarınızda ek komisyon uygulanmamaktadır.

Bu konuda yapılan yatırımlar ve ayrıcalıklı hizmet seçenekleri firmayı bir adım öne çıkarmaktadır. Daha detaylı bilgi sahibi olmak ve farklı olan seçeneklere ulaşmak adına sadece Özen Turizm kalitesinden yardım alabilirsiniz. Yıllar içerisinde firma çizdiği ayrıcalıklı grafik ve kaliteli hizmet parolası ile bir adım daha öne çıkmayı başarmıştır. Bu sebepten doğrudan Özen Turizm seçeneğinden sizler de yararlanabilirsiniz. Daha detaylı bilgi sahibi olmak ve internet üzerinden kolaylıkla bilet almak için Özen Turizm’in internet adresini kullanabileceğiniz gibi bizim adresimiz aracılığıyla da bilgi sahibi olmanız mümkün olmaktadır. Daha detaylı bilgiye kısa süre içerisinde ulaşacağınız internet adresimiz sizlerin hizmetindedir.

Firma Kırıkkale merkezli olmak üzere Ankara, İzmir, Antalya ve Çankırı illerine düzenli olarak seferler düzenler. Bu seferlerde amaç biraz da firmanın kaliteli olanı ayrıcalıklı bir şekilde sunmasını sağlamaktadır. Daha detaylı bilgi ve ayrıcalıklı olana ulaşmak için sadece Özen Turizm seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Farklı olan sadece bir adım ilerinizde yer almaktadır.

Aynı zamanda firmanın bünyesinde bulundurduğu araçların büyük bir çoğunluğunun koltuk arkası televizyon özelliğine sahip olduğunu da hatırlatmak gerekmektedir. Bu sayede doğrudan ayrıcalıklı yolculuklara çıkmanız mümkün olduğu gibi farklı özelliklerine de kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Özen​ Turizm'in gittiği şehirler

Ucuz Özen Turizm otobüs bileti alımlarınızda Clickbus.com.tr’yi seçerek 2 adımda kolayca Özen Turizm bilet fiyatlarına ulaşabilir ve dilediğiniz saat ve tarihte Özen Turizm ile seyahat etmenin farkını yaşayabilirsiniz!