6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bize Ulaşın

0850 885 10 58

Pazartesi-Cuma 09:00- 18.00

Özgül Bafra Turizm otobüs seferleri

Diğer Özgül Bafra Turizm seferleri için arama kutucuğunda nereden nereye gideceğinizi ve seyahat tarihinizi girip Bilet Ara tuşuna basmanız yeterlidir.

Özgül Bafra Turizm Otobüs Bileti, Seferleri, Telefon Numaraları ve Online Bilet Fiyatları Burada! Ucuz Özgül Bafra Turizm Otobüs Bileti Bir Tık Ötede!

Firmanın kuruluşuna baktığımız zaman yaklaşık 25 senelik bir geçmişi olduğunu görürüz. İlk olarak 1989 senesinde kurulan ve o zamanki ismi ile Özlem Bafra olan firma on sene kadar bu isimle devam ettikten sonra Özgül Bafra Turizm adını almıştır. Firmanın ilk olarak Özlem Bafra Turizm adı ile kurulmasının nedeni ise Bafralıların yolcu taşımacılığı konusunda yerli bir firmaya duyduğu özlemin belirtilmek istenmesidir.

Teknolojinin nimetlerinden faydalanarak Türkiye’nin pek çok farklı iline doğrudan yolcu taşımacılığı yapmak isteyen firma bu konuda attığı adımları ile de dikkatleri üzerinde toplamaktadır. Sizler de rahatlıkla Özgül Bafra Turizm ile yola çıkabilirsiniz. Zaten Bafra’nın özellikleri söz konusu olduğu zaman Özgül Bafra Turizm her konuda yeterli olmaktadır. Sadece Bafra açısından değil çoğu noktada yer aldığı Samsun Merkez ulaşımı konusunda da önemli adımlar atar. Özellikle İzmir Samsun arası yolcu taşımacılığı konusunda bütün Samsunluların tercih ettiği bir adres olarak dikkatleri üzerinde toplamaktadır. Bu durum biraz da Özgül Bafra Turizm’in ayrıcalıklı yolcu taşımacılığı konusunda verdikleri hizmet ile ortaya çıkar.

Sitemiz üzerinden Özgül Bafra Turizm otobüs firmasının tüm seferlerine ve bu seferlerin online bilet fiyatlarına kolayca ulaşabilirsiniz. Unutmayın; Özgül Bafra Turizm otobüs biletleri alımlarınızda ek komisyon uygulanmamaktadır.

Firma kuruluşundan günümüze kadar geçen süre içerisinde devamlı kendini geliştirdiği için farklı yolculuklar hakkında bilgiye ulaşmak isteyenler için bulunmaz bir adrestir. Bafra, özellikle Samsun merkezli olarak Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Antalya gibi Türkiye’nin büyük il merkezlerine doğrudan sefer düzenler. Bu durum da yolculuğu daha hızlı bir hale getirmektedir. 25 seneden daha uzun süredir devam eden bu tecrübe firmanın eğitilmiş çalışanları ve teknolojik araçları ile de desteklenince bulunmaz bir artı olarak karşımıza çıkar.

Yapılması gereken tek işlem ise Özgül Bafra ayrıcalığından faydalanarak daha hızlı ve daha kaliteli bir şekilde yolculuk yapılmasının sağlanmasıdır. Bu bakımdan teknolojinin nimetleri, devamlı olarak sunulan açık büfe ikram seçenekleri ve hızlı servis özellikleri ile firma sizleri de farklı olana davet etmektedir. Daha detaylı bilgiye sahip olmak ve farklı seçenekleri ile ön plana çıkan Özgül Bafra ayrıcalığına ulaşmak için sizleri de kaliteli olan yolculuğun farklı adresine davet ediyoruz. Kısa süre içerisinde sizleri de adresimize davet ediyoruz.

Özgül Bafra Turizm​'in gittiği şehirler

Ucuz Özgül Bafra Turizm otobüs bileti alımlarınızda Clickbus.com.tr’yi seçerek 2 adımda kolayca Özgül Bafra Turizm bilet fiyatlarına ulaşabilir ve dilediğiniz saat ve tarihte Özgül Bafra Turizm ile seyahat etmenin farkını yaşayabilirsiniz!