6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bize Ulaşın

0850 885 10 58

Pazartesi-Cuma 09:00- 18.00

Pamukkale Turizm Şubeleri - Telefon Numaraları 

Pamukkale Turizm otobüs firmasının şube telefon numaralarına aşağıdaki listeden ulaşabilir, bilet iptali, fiyat sorgulama ve kampanyalarla ilgili konularda detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Ankara945 00 62Antalya745 00 16Balıkesir246 61 20
Bursa205 00 10Denizli645 00 18Eskişehir0850 333 35 35
Isparta445 00 12İstanbul - Anadolu709 23 17İstanbul - Avrupa709 40 42
İzmir215 00 61Kütahya0850 333 35 35Muğla214 16 92
Tekirdağ0850 333 35 35Yalova812 84 00Zonguldak266 11 98

Türkiye’nin en farklı ve en kaliteli otobüs firması dendiği zaman akıllara hiç şüphesiz Pamukkale Turizm gelmektedir. Kurucusu olan Hüseyin Mazlum Bababalım TBMM 1. Dönem Denizli ili Milletvekilidir. 1962 senesinde kurulan firma her zaman için kalitede ve yenilikte öncü olmayı amaç edinmiştir.

Bu düstur ile yola çıkan firmanın ilk yeniliği ise bir anlamda Türkiye’deki yolcu taşımacılığı konusunda da dönüm noktasını olmuştur. Firma 1970 senesinde şehir içi servis olanağı sunarak müşterilerinin mağdur olmasının da önüne geçmiştir. Bu noktadan sonra örnek alan firmalar hakkında pek bilgi yer almıyor olsa bile Pamukkale Turizm’in ilk yeniliğinin müşteri servisi olduğu bilinmektedir.

O dönem firma o kadar çok sevilir ki sadece on sene gibi kısa bir süre içerisinde (takvimler 1980’li yılları göstermektedir) firma Türkiye’nin en geniş araç filosuna da sahip olmayı başarmıştır. Daha sonrasında yeniliklerin ardı kesilmeyecektir. Bir on sene sonra da Türkiye’nin en kaliteli ve en teknolojik araç filosu yine Pamukkale Turizm yolcularının hizmetinde bulunmaktadır. Ayrıcalıklı ve kaliteli yolculuk söz konusu olduğu zaman, bu firmadan bahsetmek mümkün olmaktadır.

Pek çok Denizlilinin bildiği bir ayrıcalık bulunmaktadır ki o da firmanın sadece kendisi için tasarlanan şehir içi servisleri ile (elegance) ile yollarda yer alıyor olmasıdır. Bu da daha ayrıcalıklı yolcu taşımacılığı söz konusu olduğu zaman firmayı yeniden ön plana çıkarmak için yeterli olacaktır.

Bugünlere geldiğimiz de ise firmanın filosu gerçekten başarılı olduğunun bir kanıtı olarak karşımıza çıkar. Kaba taslak bir rakam vermek doğru olmamakla birlikte firmanın 400’ün üzerinde aracı olduğu bilinir. Pek çok farklı noktaya servis sunması ve ayrıcalıklı hizmet parolasından yararlanması ile bu firmanın ayrıcalıklı yolculuk seçenekleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Sizden aldığı güç ile yoluna devam etmeyi ilke  edinen firma farklı noktalara da aynı anda yolcu kaldırmaktadır.

Dilerseniz şimdi firmanın bazı özelliklerine de değinelim. Öncelikli olan ilk özelliği ise Pamukyol ve Pamukkart özellikleridir. Pamukkart yolculuğun daha kaliteli ve daha ayrıcalıklı geçmesini sağlamak amacıyla müşterilerinin ön plana çıkarıldığı bir yolcu kartı olarak dikkatleri üzerinde toplamaktadır. Bu karttan yararlanarak son derece kısa bir süre içerisinde uygun fiyattan bilet almak dahil olmak üzere pek çok farklı seçenekten son derece kısa bir süre içerisinde yararlanmanız da mümkün olmaktadır.

Daha detaylı bilgiye ulaşmak ve ayrıcalıklı olan seçenekler hakkında bilgi sahibi olmak için firmanın internet adresini ziyaret edeceğiniz gibi aynı zamanda sizler için hazırladığımız internet adresimiz üzerinden de bilet almanız mümkün olabilir.

Bir diğer husus ise Pamukyol uygulamasıdır. Bu da tamamen teknolojik seçeneklerden yararlanarak daha kaliteli yolculuk yapmanızın sağlandığı bir uygulamadır ki rahatlıkla yolculuk yaparak farklı şehirlere büyük bir kolaylık ile ulaşmanız mümkün olmaktadır.

Pamukkale Turizm'in gittiği şehirler

Pamukkale Turizm sitesi üzerinden firmanın tüm seferlerine ve bu seferlerin online bilet fiyatlarına kolayca ulaşabilirsiniz. Varan Turizm de dahil olmak üzere 80'den fazla firmanın biletlerini ClickBus.com.tr'den alabilirsiniz.