6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bize Ulaşın

0850 885 10 58

Pazartesi-Cuma 09:00- 18.00

Logo ClickBus

GidişKalkış biletinizi seçtikten sonra dönüş biletinizi seçebilirsiniz.

Partnerimiz Olun

ClickBus Nedir?

Değişen zaman ve yapılan yeni yatırımlar ile Türkiye’deki yerli ve yabancı turist sayısı artmıştır. Uzmanların söylediğine göre bu artış gelecek yıllarda da devam edecektir. Müşteri sayılarının artması ile firmalar arası rekabetin de fazlasıyla arttığı bu dönemde yeni müşteriler edinmek isteyen her firmanın alanında tecrübeli, güçlü bir partnere ihtiyacı olacaktır. Siz de büyüyen bir pazarda daha fazla müşteriye ulaşmak için güçlü bir partner istemez misiniz?

ClickBus’ın partnerlerine sağladığı avantajlar:

Geniş Müşteri Ağı: Ortaklarımız geniş müşteri ağımız sayesinde hem yurtiçi hem de yurtdışında yeni müşterilere ulaşır. ClickBus.com.tr üzerinde de firma detaylarını içeren kendilerine özel sayfaları olur.

Farkı Ödeme Yöntemleri: Müşteriler ClickBus.com.tr üzerinden istedikleri kredi kartı (6 aya kadar taksit) veya banka kartı ile ödemelerini hızlı ve kolayca yapabilirler.

Güvenli Kullanım: Tüm müşteriler ClickBus’ın kullandığı en son teknoloji güvenlik sistemleri ile biletlerini güvenli bir şekilde satın alabilirler. Tüm partnerlerimiz bu konuda aynı adil hizmeti alırlar.

Kaliteli Hizmet: Eğitimli müşteri temsilcilerimiz ortaklarımızın tüm müşterileri için en kaliteli hizmeti vermekte, sorunlarına en hızlı şekilde çözüm bulmaya çalışmaktadır.

Partnerimiz olmak ister misiniz?

Bize 0850 885 10 58 numaralı telefondan veya iletisim@clickbus.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.