6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bize Ulaşın

0850 885 10 58

Pazartesi-Cuma 09:00- 18.00

Safran Turizm Otobüs Bileti, Seferleri, Telefon Numaraları ve Online Bilet Fiyatları Burada! Ucuz Safran Turizm Otobüs Bileti Bir Tık Ötede!

Safkar Safran Turizm'in kurucuları olan Yılmazlar ailesinin taşımacılık sektörüne girişleri, Türkiye'nin şehirlerarası taşımacılıkta gelişmekte olduğu 1945'li yıllara dayanmaktadır. O zamanlarda şehirlerarası taşımacılığın öncü yerleşim yerlerinden biri olan Karabük'te, ilk olarak karşılıklı Karabük - İstanbul seferiyle işe koyulan aile, farklı firmalarla nesilden nesile aktarılan iş kültürü ve deneyimle uzun yıllar sektöre hizmet vermişlerdir.

Şehirlerarası taşımacılık sektörünün Türkiye'de parladığı dönem olan 80'li yıllarda Karabük - Safranbolu'nun en büyük yerel firmasıyla hizmet veren aile, 2004 yılında, yeni bir girişimle, yöreye has nadide bir çiçek olan Safran Çiçeği'nden aldığı ismiyle yenilikçi, kurumsal ve modern yüzüyle Safkar Safran Turizm'i kurmuşlardır.

Sitemiz üzerinden Safran Turizm otobüs firmasının tüm seferlerine ve bu seferlerin online bilet fiyatlarına kolayca ulaşabilirsiniz. Unutmayın; Safran Turizm otobüs biletleri alımlarınızda ek komisyon uygulanmamaktadır.

Safkar Safran Turizm, Karabük, Safranbolu'dan İstanbul, Ankara, İzmit, Adapazarı karşılıklı seferleri ve İstanbul'dan, Eflani, Azdavay ve Araç karşılıklı seferleriyle hizmetinizdedir.

Safran Turizm seferleri, geniş koltuk aralığıyla, güvenli hızıyla, kablosuz internet, mp3 müzik sistemi, uydu yayını, şehiriçi servis ve yemek servisi hizmetleriyle ön plana çıkıyor.

Safran Turizm otobüs bileti alımlarınızda ClickBus.com.tr’yi seçerek kolayca Safran Turizm bilet fiyatlarına ulaşabilir ve dilediğiniz saat ve tarih için Safran Turizm ile seyahat etmenin farkını yaşayabilirsiniz!