6 aya varan taksit seçenekleri!

Kredi kartı ödemelerinizi taksitli gerçekleştirebilirsiniz

Bize Ulaşın

0850 885 10 58

Pazartesi-Cuma 09:00- 18.00

Sahil Seyahat otobüs seferleri

Diğer Sahil Seyahat seferleri için arama kutucuğunda nereden nereye gideceğinizi ve seyahat tarihinizi girip Bilet Ara tuşuna basmanız yeterlidir.

Sahil Seyahat Otobüs Bileti, Seferleri, Telefon Numaraları ve Online Bilet Fiyatları Burada! Ucuz Sahil Seyahat Otobüs Bileti Bir Tık Ötede!

Rize merkezli olarak kurulan otobüs firmasıdır. 30 seneden daha uzun süredir hizmet veren firma ayrıcalıklı yolculuk seçeneğini bir arada sunmayı amaçlar. Bu özelliği ile hem tecrübe hem teknolojiyi bir arada sunar. Rize’den İstanbul, İzmir, Denizli, Ankara ve Antalya gibi illere seferler düzenlediği düşünülürse, bu seferlerin büyük bir çoğunluğunun gece gerçekleştiği görülür. Yolcularının sıkılmadan seyahatlerini tamamlamaları için gerekli olan her türlü adımı atan Sahil Seyahat, kişiselleştirilmiş ve lüks otobüsleri ile bu imkanı sunar.

Kişiselleştirilmiş İmkanlar Nelerdir?

Firmaların yaptığı yolcu taşımacılığı seçeneklerinde ayrıcalıklı olarak ön plana çıkan bazı hususlar bulunur. Bunların başlıca olanları koltuk arkasında yer alan televizyonlardır. Kendinize ait televizyon sayesinde yeri geldiğinde film izlemenizi yeri geldiğinde ise radyo ya da mp3 dinlemenizi sağlar. Bu sayede uzun yollarda vakit geçirmek için uygun seçenekler ortaya çıkmış olur. Genellikle firmalar bu konuda bozuk olan televizyonları ile ortaya çıkmaktadır. Sahil Seyahat’da ön plana çıkan ulaştırma seçenekleri sizin daha iyi vakit geçirmeniz için düzenlemiştir.

Sitemiz üzerinden Sahil Seyahat otobüs firmasının tüm seferlerine ve bu seferlerin online bilet fiyatlarına kolayca ulaşabilirsiniz. Unutmayın; Sahil Seyahat otobüs biletleri alımlarınızda ek komisyon uygulanmamaktadır.

Rize başta olmak üzere bütün doğu ve orta Karadeniz hattında yolculuk yapmak istediğiniz zaman sadece Sahil Seyahat seçeneğinden yararlanmanız yeterli olacaktır. Sizden aldığı güven ile yoluna devam eden firma farklı özellikleri ve ayrıcalıklı seçenekleri ile de kendinden sıklıkla bahsettirmektedir. Farklı ve kaliteli yolculuk yapmak istediğiniz zaman bu firmaya ulaşabilirsiniz.

Her zaman daha kolay ve daha kaliteli olana ulaştıran firmanın internet üzerinden de biletini alabilirsiniz. Kredi kartı ile internet adresimizden taksit yaparak bilet almanız da rahatlıkla bilet seçeneklerine sahip olmanız anlamına gelir. Sadece kısa bir süre içerisinde internet adresimizi ziyaret etmeniz ve farklı ve kaliteli seçenekler hakkında bilgi sahibi olmanız da mümkün olmaktadır.

Firma tamamı en son teknoloji olan, hız sabitleyici, koltuk arkası televizyon özelliği ve diğer artıları bünyesinde bulunduran araçları ile yolculuk konusunda farklı seçenekler ortaya çıkarır. Bu konuda rahatlıkla Sahil Seyahat’in tecrübeli otobüs kadrosundan destek alabilirsiniz. Daha farklı ve ayrıcalıklı seçeneklere ulaşmak istediğiniz zaman sizleri de en kısa süre içerisinde internet adresimize davet ediyoruz.

Sahil Seyahat'in gittiği şehirler

Ucuz Sahil Seyahat otobüs bileti alımlarınızda Clickbus.com.tr’yi seçerek 2 adımda kolayca Sahil Seyahat bilet fiyatlarına ulaşabilir ve dilediğiniz saat ve tarihte Sahil Seyahat ile seyahat etmenin farkını yaşayabilirsiniz!